Beşiktaş Zorlu Virajda

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Haberci

Haberci

Üye
    Konu Sahibi
Beşiktaş Zorlu Virajda
İSTANBUL - Grupta oynadığı 2 maçta 1 beraberlik ve 1 yenilgi alan siyah-beyazlı takım, Zenit’i mağlup ederek bir üst tura çıkma şansını sürdürmeyi hedefliyor.
<div align="center"></div>
BJK İnönü Stadı&#8217;nda oynanacak maç saat 21.45&#8217;te başlayacak ve Kanal D&#8217;den naklen yayınlanacak. Mücadeleyi Alman hakem Knut Kircher yönetecek.

sambadisakkarit

Üye
Başarılar diliyorum. Umarım zevkli bir karşılaşma olur. Beşiktaş bol gol atarsa izlemesi daha bir zevkli olur.

S1FR3K1R1C1

Üye
<div class='quotetop'>(sambadisakkarit &#064; Dec 1 2005, 11&#58;54 AM) [post=218742]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
Başarılar diliyorum. Umarım zevkli bir karşılaşma olur. Beşiktaş bol gol atarsa izlemesi daha bir zevkli olur.
[/b][/quote]aynen kardeşim katılıyorum.

CisSe

Üye
beşiktaş alır bu maçı

slayer

Üye
İ.Akın
1-0
dk.22

jöly

Üye
fanatik bjklı olarak takımımın kazanmasını temenni ediyorum...........

..::Riddick::..

..::Riddick::..

Üye
Ülke puanı çok geriliyor, artık sanırım yükseliş devri bitti duraklamaya girdik... Umudum çöküş başlamasın...

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
1-1 oldu maçç

Caine

Caine

Üye
inşallah yener de bu avrupadaki kötü gidişata bir takımımız dur der...

sambadisakkarit

Üye
Maç 1-1 bitti. Beşiktaş&#39;ın şansı az da olsa devam ediyor. Bolton&#39;un kendi evinde Sevilla&#39;ya yenilmesi ve de Beşiktaş&#39;ın deplasmanda Guimaraes&#39;i yenmesi halinde iş averaja bakacak. Umarım bu mucize gerçekleşir.

Caine

Caine

Üye
beşiktaş beklenenei veremedi

sambadisakkarit

Üye
İkinci devrede pili bitti de diyebiliriz... Sergen, Okan durunca takım da durdu. Hücumu kontrollü yapamayınca da savunmada tehlikeli anlar yaşadılar. Gol pozisyonları oldu ancak zorlaya zorlaya.

Bir de takımda herkes çalım atarak adam geçiyor. Sağlam, ayağa paslarla bu gereksiz çalımlardan kurtulabilirler aslında...

Hacker515

Üye
Ben açıkçası Bolton-Sevilla maçını berabere biteceğini sanıyorum.
Beraberlik durumunda 2 -side gruptan çıkıyor.
Beşiktaşlı olarak çok üzülerek söylüyorum...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt