Beşiktaş Kulübünden Sözcü Gazetesine Dava

 • 28 Eylül 2013
 • 218 Okunma
 • 0 Cevap

 1. Beşiktaş Kulübü resmi internet sitesinde yapılan açıklamada, bugün Sözcü Gazetesi'nde yer alan ''Bakandan Beşiktaş Başkanı'na Fırça'' başlıklı haber nedeniyle tüm hukuki girişimlerin başlatıldığı belirtildi.


  İşte Beşiktaş Kulübü'nden yapılan o açıklama;


  Sözcü gazetesinin bugünkü nüshasında Mehmet Şehirli imzasıyla yayımlanan yazıda iddia edilen olay külliyen yalandır. Beşiktaş Jimnastik Kulübü'nü ve başkanlık makamını küçük düşürme amacıyla uydurulan bir iftiradır.


  Avrupa Birliği Bakanı ve Başmüzakereci Sayın Egemen Bağış'ın Başkanımız Sayın Fikret Orman'la görüştüğü ve ''Ben sosyalistim'' dediği için teknik direktörümüz Slaven Bilic'in göreve getirilmesine sert tepki gösterdiği şeklindeki saçma sapan bir iddia üzerine kurgulanan yazının, yalan habercilik dışında başka amaçlar da taşıdığını düşünmekteyiz.

  Başkanımız Fikret Orman'ın uzun süredir tesadüfen dahi olsa karşılaşmadığı Bakan Sayın Egemen Bağış ile iddia edildiği gibi bir görüşmesi asla olmamıştır.


  Mehmet Şehirli adlı gazetecinin, Beşiktaş Jimnastik Kulübü'nün üzerinden siyaset yapılmasına asla izin verilmeyeceğini bilmesini isteriz.


  Bu haber, bazı medya organlarında hayal kurmanın bile ötesine geçildiğini, artık 'her türlü yalan ve iftira mubahtır' anlayışına geçildiğini göstermektedir.


  Söz konusu gazete ve gazeteci hakkında her türlü hukuki girişim başlatılmıştır.


  Saygılarımızla


  Haber Kaynağı:bjk.com.tr
   


  Yazan: scarface006

Hızlı Cevapla

Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...
19/01/2019 - 17:08