Beşiktaş Başkanı Bjk TVde canlı yayına katıldı.

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

MiCoX

Üye
    Konu Sahibi
Beşiktaş Başkanı Bjk TVde canlı yayına katıldı.

Beşiktaş Başkanı Bjk TV'de canlı yayına katıldı. Yıldırım Demirören söze, “Ne mutlu ki bana, Beşiktaş Başkanı olarak BJK TV’de canlı yayındayım. Tv Camiamız’ın istediği performansı gösteremedi. 1 Ekim’de sizlerin yönetiminde başlayacak yeni dönemle, daha iyi yerlere taşıyacak olmanın mutluluğunu yaşıyorum” diyerek başladı. Demirören, Malmö maçının önemine dikkat ederek, taraftarlara şu mesajları verdi: “Kuradaki en zor takım Malmö’ydü. Malmö’yü geçebilir miyiz? gibi söylemlere ben katılmıyorum. Hedefimiz varsa her takımı geçmeliyiz. Seyircimizin sabırlı olmasını istiyorum. Takımı sonuna kadar desteklemeleri gerekiyor. Futbolcular ve teknik kadromuz telafisi olmayan bir maç oynadıklarını biliyorlar. İyi bir netice ile buradan ayrılarak, Beşiktaş’ın hedeflerine ulaşacağına inanıyorum.” Taraftarlara sağduyu çağrısında bulunan Demirören, bir taraftarın sahaya atlamasının 20 milyonluk Camiaya mağledilmeye çalışıldığını vurgulayarak, şunları söyledi: “Taraftarın sahaya atlamasını tasvip etmiyoruz. Ama bir Beşiktaş taraftarının sahaya atlamasını, 20 milyonluk camiaya bilerek maletmeye çalışanların yine hep birlikte duvar gibi karşısında duracağız. Bizlerin cevabını beğenmeyenler öncelikle kendi içlerinde ne yapıldığına baksınlar. Biz hiçbir zaman Disiplin Kurulu Başkanını suçlamadık. Ancak, bir Disiplin Kurulu Başkanı çıkıp da, “Bu karar böyle alınacak, almayan istifa edecek” diyemez. Ben buna çok üzüldüm. Beşiktaş’da yapılan olaylar mağlesef kamuoyuna büyütülerek yansıtılıyor. Beşiktaş’ın haklarını sahaya atlayarak, ya da yabancı madde atarak koruyamayacağımızın altını çizen Yıldırım Demirören, bunları yapanların kulübe zarar verdiğini belirtti: “Hepimiz ortak doğruyu bulmak zorundayız. Doğru yol sahaya atlamayacaksın, hep beraber hakkımız için mücadele edeceğiz. Yabancı madde atmayacaksın. Cezanın kulübe geldiğini, kulübün cebinden çıktığını taraftarımızın anlaması lazım. Onların içinden geldim, büyüklüğünü iyi biliyorum. Taraftarımız sağduyusuyla hareket etmeli. Beşiktaş bu sezon başarıyı yakalayacaktır. Ancak bundan sonra yapılacak her hareket zarar verecektir. Beşiktaş’a zarar dışarıdan gelecektir. Camia olarak, taraftar olarak bunlara izin vermememiz lazım. Bizi başka türlü engelleyemezler. Lig maratonu çok uzun, tahrikçilerin dolduruşuna gelmeyelim. Forma giyen yazarların tahriklerine gelmeyelim. Beşiktaş’a ne gelecekse bizden gelecek. Biz hep birlikte bu mücadeleyi yapacağız. Taraftarın bu sağduyuya katılacağına inanıyorum.” Teknik Direktör Rıza Çalımbay’a basının yönelttiği, “Malmö ve Fenerbahçe maçları kaybedilirse istifa eder misiniz?” şeklindeki sorulara tepki gösteren Demirören, Çalımbay’a verdiği desteği şu sözlerle açıkladı: “Öncelikle Malmö ve Fenerbahçe maçlarımızı geçeceğimize inanıyorum. Rıza hocamız ile uzun vadede başarılı olacağız. Rıza hoca gibi bir değer, 2 maç kaybedilirse istifa eder misiniz? soruları ile karşılaşıyor. Biz 1,5 yıl Rıza hocaya kredi vermek zorundayız. Beşiktaş’ın içinden yetişmiş ve Beşiktaş’ın başarısı için koşan bir kişiye, bizler destek vermeliyiz, camia olarak yanında olmalıyız. Futbolda galibiyetler, mağlubiyetler olacak. Beşiktaş tabi ki Malmö ve Fenerbahçe maçlarını kazanmak için sahaya çıkacak. Ancak 2 maç neticesine göre hocayı yargılamak çok yanlış. Rıza hocaya yapılan eleştirileri; bilerek yapanlar ve eleştirerek öğüt verenler diye ayırmamız lazım. Bizler eleştirilere açığız. Bilerek yapılan eleştiriler, tetikçilik yapılan eleştirilerdir. Başka takımların formasını giyerek Rıza hocaya yapılan eleştirilere karşıyız. Biz Yönetim olarak duvar gibi karşılarında olacağız. Biz uzun senelerin ardından çok iyi bir kadro kurduk, çok iyi teknik direktörümüz var. Başarıyı muhakkak yakalayacağız. Bunların hepsi Rıza hoca ile birlikte gelecek. Dışarda Beşiktaş’ı engellemeye çalışanların karşısında hep birlikte duvar gibi duracağız.” Milli Takım’a seçilen oyunculara prim verilmesi ile ilgili soruya, Başkan Yıldırım Demirören’in yanıtı şöyle oldu: “Milli Takım’ın Ukrayna maçındaki başarısı hepimizin gögsünü kabarttı. Danimarka ve Ukrayna maçlarında Beşiktaşlı iki oyuncunun attığı goller bizleri çok sevindirdi. Prim vermek istememizin iki nedeni vardı. Birincisi, Yönetim olarak bu gururu bize yaşattıkları için Milli Takım’a seçilen oyuncularımıza prim vermek; ikincisi bundan sonra Milli Takım’a çağrılan her oyuncuya prim vermek. Eğer benim oyuncum rekabet ile kendisini geliştirirse, bu bize çok katkı sağlayacaktır.” Ceza sisteminin tamamen değiştirilmesi gerektiğini söyleyen Demirören, “Bir taraftarın yaptığı hareket takıma veya camiaya mağledilmemeli. Avrupa’da, dünyada sahaya atlayanları görüyoruz. Orada önce seyirci cezalandırılıyor. Bu olaylar belli noktalara gittiğinde takıma ceza veriliyor. Türkiye’de belli bir zamana ihtiyacımız var. Hep birlikte arkasında durmamız gerekiyor. Taraftara vereceğimiz cezayı camialara ve kulüplere mağletmememiz gerekiyor. Kulüpleri cezalandırarak bu işin sonu yok. Burada herkese iş düşüyor. Burada tek kötü taraftar değil. Herkesin hataları var ve hep birlikte çözmemiz gerekiyor” dedi. Başkan Yıldırım Demirören, bu sezon Beşiktaş’ın tarihinde ilk kez 9500’ün üzerinde kombine sattığını hatırlatarak, “Beşiktaş’ta her şey çok daha güzel olacak. Engellemek isteyenlere hep beraber duvar çekmek zorundayız” dedi. Demirören, Pazarlamadan Sorumlu Yöneticimiz Murat Ürünsak ile birlikte Always First ismiyle çok güzel marka yarattıklarını ve ürünlerin çok kaliteli olduğunu söyledi. Demirören, “Beşiktaş mamüllerini günlük yaşamda da Beşiktaş taraftarının kullanmasını istiyoruz. Storelarda eksiklerimiz var, bunları kademe kademe aşarak ilerlemek istiyoruz. BJK Tv’den yapacağımız satışlarla da taraftarımıza ulaşacağız. Her Beşiktaşlı’nın evinde bir tane Beşiktaş mağmülü olması gerekiyor” diye konuştu. Fulya Projesi’nde yüklenici firmanın yıkıma başladığını ve ruhsat işlerinin tamamlanmak üzere olduğunu vurgulayan Demirören, “Bu Beşiktaş’ın tarihinde 50 yıllık bir olay ve Beşiktaş’a yakışır şekilde noktalandı. Emeği geçenlere teşekkür ediyoruz. Çok önemli projeydi ve bize nasip oldu. Beşiktaş’da her şey çok güzel gidiyor” dedi. Amatör branşlara verilen öneme de değinen Demirören, hedefin şampiyonluklar olduğunu belirterek, şunları söyledi: “Beşiktaş Erkek Basketbol Takımı beni çok heyecanlandırıyor. Yaptığımız transferlerle, Murat Didin ile başarılı olacağız. Kendisi de çok heyecanlı, çok başarılı bir hoca. Biliyorsunuz bizim sloganımız bütün amatör branşlarda başarıyı, şampiyonluğu kovalamak. Maalesef bu branşlar kamouyonda az ilgi görmesine rağmen, tabandan büyük ilgi görüyor ve biz de onlardan başarı bekliyoruz.” Futbol Federasyonu 2. Başkanı Hasan Doğan’ın bugün basında yer alan Beşiktaş taraftarlarıyla ilgili açıklamalarına da değinen Demirören, şöyle konuştu: “Sayın Hasan Doğan eğer böyle bir açıklama yaptıysa üzüldüm. Böyle bir düşüncesi varsa bizlerle paylaşabilirdi veya bizim düşüncelerimizi alıp, sonra açıklama yapabilirdi. Ben 90 dakika takımı destekledikleri için taraftardan çok memnunum. Biz bu yarayı düzeltmek için haksız olarak geçen sezon 3 maç ceza çektik. Taraftarlarımız başarı bekledikleri için değil, sevdikleri için takımı desteklediler. Doğan’ın sözlerini üzülerek okuduk. İnşallah böyle bir değerlendirme yapmamıştır.”

jewel_ma21

jewel_ma21

Üye
cok uzun konusmus be hepsini okuyamadim
ama severim demiroren i

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Adam dün gece rahatsızlanmış be bjk yenilince.. :wacko:

Gokhan43

Gokhan43

Üye
Bu gerçek mi ya ? :wacko:

NeedLeFLuff

NeedLeFLuff

Üye
abi gs liyim ama demirören babacan bi adam yani yemiyo bjk nin parasını bjk yi sewdiği belli baksana adam bjk yenilince hastalanmış.....

kaan_saner

Üye
zaten bu bize has brşey başka takımlı olanlar bilmezler böyle duyguları
yani BEŞİKTAŞLI OLMAK BİR AYRICALIKTIR

Quattro

Quattro

Üye
Originally posted by kaan_saner@Sep 16 2005, 09:41 PM
[post=167361]Quoted post[/post]​

Ayrıcalık buysa.... :haha: :lol2: :lol2:

karakartal

Üye
Originally posted by Quattro+Sep 16 2005, 10:19 PM--><div class='quotetop'>QUOTE(Quattro &#064; Sep 16 2005, 10:19 PM)</div><div class='quotemain'><!--QuoteBegin-kaan_saner@Sep 16 2005, 09:41 PM

[post=167449]Quoted post[/post]​
[/b][/quote]
Sevinmek için Sevmedik

NeedLeFLuff

NeedLeFLuff

Üye
Originally posted by Quattro+Sep 16 2005, 10:19 PM--><div class='quotetop'>QUOTE(Quattro &#064; Sep 16 2005, 10:19 PM)</div><div class='quotemain'><!--QuoteBegin-kaan_saner@Sep 16 2005, 09:41 PM

[post=167449]Quoted post[/post]​
[/b][/quote]
:kop: :kop:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt