Beşiktaş 1 - 2 Fenerbahçe

Sponsorlu Bağlantılar

Kin_ittifak

Kin_ittifak

Üye
bencede anelka fazlaca karierli sie göre olmasada bu gercek...

NeedLeFLuff

NeedLeFLuff

Üye
yorum yapmiycam diye söz verdim kendimi zor tutuyorum caine sen haklısın kardeşim :bravoo:

seriFBurak

seriFBurak

Üye
Originally posted by van_hoijdonk@Sep 21 2005, 06:44 PM
caine kariyersiz anelka için sna bir cevap vereyim..

Lig kupası kaldırmış mı dedin? Anelka 19 yaşında real madrid ile şampiyonlar ligi kupasını kaldırmıştır.. ;)
[post=173013]Quoted post[/post]​

_GiTaRisT_

Üye
abicim şimdi bi anelka içinömi tartışıyorsunuz..siz tartışın..adam 2 yıla kalmaz gider..kırdığınızla kalırsınız birbirinizi..

Caine

Caine

Üye
hahahaha o kupayı o mu kaldırmış veya kazandırmış :D sadece yedek cıktığı son dakikalık mac deel mi :DD yawww anelkanın kariyeri yok yok yokkk :gun:
tamam ben haksız olayımda siz haklı cıkın ve izleyin ooo dünyaca ünlü yıldızlarınızı süperstarlarınızı :lol2:
inşallah ben yanılırım hadi bakalım...
haaa bu arada biz şampiyonlar ligine gitmesek dahi dünyanın tanıdığı bir klübüz ve kimse kolay kolay bizi unutmayacak emin olun ;;)
fenere başarılar diyip kendi adıma konuyu kapatıyorum :DD

ekolix

Üye
yauuwwsss arkadaslar ne onemı var bu ısın yaaa... onemlı olan besıktasın yenmesı veya yenılmesı deıl yada FB nın...,,

onemlı olan temız mac ızleyıp verdıgımız paranı karsılıgını almaktır yaaa...

Salihyet

Salihyet

Üye
sitede uzun soluklu kalan arkadaşların biraz adaletli olması gerek herkese örnek oluyosunuz.

Salihyet

Salihyet

Üye
Originally posted by Caine@Sep 21 2005, 11:17 PM
hahahaha o kupayı o mu kaldırmış veya kazandırmış :D sadece yedek cıktığı son dakikalık mac deel mi :DD yawww anelkanın kariyeri yok yok yokkk :gun:
tamam ben haksız olayımda siz haklı cıkın ve izleyin ooo dünyaca ünlü yıldızlarınızı süperstarlarınızı :lol2:
haaa bu arada biz şampiyonlar ligine gitmesek dahi dünyanın tanıdığı bir klübüz ve kimse kolay kolay bizi unutmayacak emin olun ;;)
[post=173477]Quoted post[/post]​

Ailton yada ümit karanın kariyeri çok başarılı sanki ailton bi sene gol kralı oldu almanyada(yada jimnastik ülkesinde) ya ümit.....................susun baride ayıp olmasın düşünün:DDyazın:DD

seriFBurak

seriFBurak

Üye
Originally posted by Caine@Sep 21 2005, 11:17 PM
[post=173477]Quoted post[/post]​
ya kardes tutarszsn
uste kaldrmıs mı diosn
sonra o mu kazandrdı diosn!
bu neya!
ayrıca ewt o kzandrdı!

Üst Alt