Bergkamp harekatı

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
sanane

sanane

Üye
Originally posted by DefectoR@Jun 7 2005, 04:38 PM
Gese nin Hollandalılara karşı bi alerjisi var, yıldızları Fenerin söndürdüğü söyleniyor ama...
Samsundan alınan golcü Serkan, Baliç, De Boer, Revivo sayim mi daa.

Bu gibi futbolcuların pilini bitirmekle meşhur bir takım, ayrıca wincih kardeşimin dediği gibi don alacak para bulsun önce gese sonra yıldızlara el atsın, o ancak deniz yıldızını alabilir :DD
[post=76629]Quoted post[/post]​
:artı:

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
:bravoo:

massut

massut

Üye
Bu topikte çok komik olmuş :haha: :haha: :haha: :haha: :haha:
AMA ŞUNU SÖYLİYEYİM
Berkampı almak isteyen zihniyet Galatasaray düşmanı zihniyettir. :eksi:

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
İlginç bir yaklaşım... :bravoo:

don_juan

Üye
abicim revivo ve baliçi(r.madridden döndükten sonra) biz bitirdik sen bilmionmu :wacko: :wacko:
de boer geldiğinde zaten bitikti.anadolu takımları bunu follofoş yaptı :D :D
eee ne kaldı siz önce bi yıldız alında ondan sonra bitirin :D

DefectoR

Originally posted by don_juan@Jun 8 2005, 12:39 AM
abicim revivo ve baliçi(r.madridden döndükten sonra) biz bitirdik sen bilmionmu :wacko: :wacko:
[post=77443]Quoted post[/post]​
Şimdi bu arkadaş Fb limi gese li mi? sabah sabah uku sersemiyim çözemedim :wacko:

seriFBurak

seriFBurak

Üye
adam fenerli!
yıldızları yok die 6s ye laf sokuo!
yane ben bole anladm daha farklıda olablr!
sabah sabah...

massut

massut

Üye
Kardeş sen neyi anlatıyon ben analamadım
Açıklık getirirsen sevinirim.
:huhu:

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Bende dün gece anlamamıştım... Sanırım saatten diyordum ama tek anlamayan ben değilmişim.. :)

Gokhan43

Gokhan43

Üye
:wacko: :wacko:

massut

massut

Üye
Bi açıkla ya ne anlattın sen burda :help:

_KadirşinaS_

Üye
Ya hani GS bitik futbolcu alıyo denilince bi kaç GS li arkadaş itiraz edip herhalde revivo örnegini felan verdi. Bu da son bi haykırışla saçmalayarak bu örneği verdi. Anlamak için 20dk okudum yalansız. Ama önemli deil.

Gokhan43

Gokhan43

Üye
Ben daha anlamış değilim.. :wacko:

_KadirşinaS_

Üye
Gokhan bişi diim mi. Hani bi forum da senin beyninin sulanıp sulanmadıgı mevzusunu tartışıyoduk ya galiba bu forum da da tarışmaya başlayacaz .
Ne oldu sana Gokhan? ;)

massut

massut

Üye
bekliyorum hala meraktayım :ah:

Gokhan43

Gokhan43

Üye
Originally posted by NUMANSABİT@Jun 9 2005, 02:00 PM
Gokhan bişi diim mi. Hani bi forum da senin beyninin sulanıp sulanmadıgı mevzusunu tartışıyoduk ya galiba bu forum da da tarışmaya başlayacaz .
Ne oldu sana Gokhan? ;)
[post=79102]Quoted post[/post]​

Beynim sağlam yaw.!! :)

Sabah 6-7 gibi uyumaktan ve 13 gibi uynamaktan, sersemlemiş olsam gerek.. :)

Neyse konuya dönelim.. ;)

_KadirşinaS_

Üye
:oke:

seriFBurak

seriFBurak

Üye
Sarı-kırmızılı yöneticiler, kelepir olduğu için yıldız oyuncuyu isterken, yaşlı olduğu gerekçesiyle çekimser görünen Teknik Direktörü Gerets ise, yine de tecrübeli oyuncunun Galatasaray'da iyi işler yapacağına inanıyor.

İnterfood Menajeri Şükrü Kaya, geçen sezon İngiltere'nin güçlü ekiplerinden Arsenal'da oynayan, ancak eski takımı Ajax'a tekrar geri dönen Bergkamp'ın bonservisinin elinde olduğunu belirterek, 1,5 milyon euroya Galatasaray'da oynayacağını sinyalini verdiğini söyledi.

-UÇAK FOBİSİ OLDUĞU İÇİN YAKIN MAÇLARA TRENLE GİDİYOR-

Hollanda Milli Takımı'nın 79 maçında forma giyen Bergkamp, toplam 37 gole imza attı.

Uçak fobisi olan golcü futbolcu, 2002 Dünya Kupası için Hollanda Milli Takımı'na davet edilmesine rağmen gitmediği, İngiltere'de Arsenal'in yakın kentlerdeki deplasman maçlarına ise trenle gittiği öğrenildi.

-BERGKAMP'IN BİYOGRAFİSİ-

36 yaşındaki ünlü futbolcu, 79 kilo ağırlığında ve 1.83 metre boyunda olup forvette görev yapıyor.

Hollanda Milli Takımın da golcüsü olan Bergkamp, geçtiğimiz sezon Arsenal'de 32 maçın 24'ünde ilk 11'de görev forma giydi. Toplam 2 bin 224 dakika oynayan yıldız oyuncu, rakip filelere 8 gol atarken, hakemlerden 2 sarı 1 de kırmızı kart gördü.

Bergkamp, geçen sezon oynadıkları ve 2-1 kazandıkları son Birmingham maçında 1 gol atmayı başardı.

-DARCHEVİLLE VE VENTOLA SIRADA-

Sarı-kırmızılılar ayrıca, Fransa 1. Ligi takımlarından Bordeaux'un santrforu Darcheville'yi de renklerine bağlamak için görüşmelere başladı.

Menajer Şükrü Kaya, Fransız kulübünün bu transfer için 1 milyon euro istediği, buna karşılık Galatasaray'ın 500 bin euro verdiğini ifade ederek, ''Darcheville ise 2 yıllığına 1 milyon 800 bin euro istiyor'' diye konuştu.

Bu arada, İngiltere'nin Crystal Palace takımında oynayan Arjantin'in İtalya asıllı ünlü futbolcusu Juan Sebastian Ventola'yı da transfer etmek amacında olduğunu vurgulayarak, ''27 yaşındaki orta saha ve forvet mevkilerinde oynayan Ventola'nın bonservisi elinde ve serbest. Yıllık 1,5 milyon euro para istiyor. Galatasaraylı yönetiler bu futbolcuyu da kaçırmak niyetinde değil'' şeklinde konuştu.

massut

massut

Üye
Ne yani Berkamp ı alıyomuyuz :off:

seriFBurak

seriFBurak

Üye
ben hala inanmıom !!!!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...