Benzema: "Tek başarı kupa olur"

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Haydar

Haydar

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Benzema: "Tek başarı kupa olur"
Fransa Milli Takımı ve Real Madrid'in golcü oyuncusu Karim Benzema, sadece kupa kazandıkları takdirde başarılı olacaklarını açıkladı.

Basın mensuplarına yaptığı açıklamada kendileri için başarının sadece kupa olacağını belirten Benzema, "Bizim için tek başarı kupa olacaktır. Buna ulaşmamız için ilk olarak İngiltere'yi geçerek gruplardan çıkmamız gerekecektir." ifadelerini kullandı.

Fransa kadrosunda sadece kendisinin mevkisinin en iyi oyuncusu olmadığını ifade eden forvet oyuncusu, "Takımda dünya çapında sadece ben yokum. Biz bir takımız ve ekibiz. Bir baskı varsa bu herkesin üzerindedir. Normalde nasıl oynuyorsam bu turnuvada da aynı oyunumu sergileyeceğim. 24 yaşındayım ve burada olduğum için çok mutluyum." şeklinde konuştu.

Gözünü turnuvanın gol krallığına dikmediğini vurgulayan Real Madridli, "Turnavanın gol kralı olmak için oynamayacağım. Bu aklımın bir köşesinde elbette var fakat takım olarak başarı kazanmamız daha önemli. Herkes dünyanın en iyisi olmak ister, bu çok normal. Şimdilik sadece İngiltere maçını düşünüyorum. Umarım turnuva bizim için iyi geçer." dedi.

İngiltere maçında oyundan düşmemeleri gerektiğini söyleyen 24 yaşındaki isim, "Biz genelde oldukça hareketli bir oyun sergiliyoruz. İngiltere maçında oyundan düşmememiz gerekiyor. İki takım aynı zamanda psikolojik olarak büyük bir savaş verecek. İki takımın çok değerli oyuncular var." diye konuştu.

Amaru Shady

Amaru Shady

Üye
Fransa neden bu hallere düştü?!

x-scarface

x-scarface

Üye
istesede zaten gol kralı olamaz!
yav ps3 pes12 oynarken bile madrid fransa seçersem ilk işim bu adamı cıkarmak oluyor ben bu adamı sevmim :D

Amaru Shady

Amaru Shady

Üye
istesede zaten gol kralı olamaz!
yav ps3 pes12 oynarken bile madrid fransa seçersem ilk işim bu adamı cıkarmak oluyor ben bu adamı sevmim :D

ben ilk yarı bunu ikinci yarı Higuain'i oynatıyorum. Tabi FIFA'da, PES bana ters.

x-scarface

x-scarface

Üye
yok yav bu avel avel koşuyor deli ediyor beni :d: ben hep higuainle oynarım higuainle kanatlardan aşırtma pas ver ronaldo yada kaka ya çaksın voleyi çatalda :ehe

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt