Benim Sağlık Sorunum

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
eeANTi

eeANTi

Üye
    Konu Sahibi
Benim Sağlık Sorunum
arkadaşlar almanya da yetişmiş ama türk olan bir kıza aşık oldum beni sevdiğini söylüyor bende onu seviyorum ama almanyada yetişmiş olmasının verdiği birşeymidir bilmem çok serbest ve bize normal gelmeyen şeyler ona gayet normal geliyor. Valla arkadaşlar ben bu kızı tanıdığımda 67 kiloydum ama şimdi 59 kiloya düştüm, anlatıyorum nasıl olması gerektiğini nasıl davranması gerektiğini ama olmuyor. Tanıdığı tanımadığı kişilerle çok samimi ve çok fazla dışarıda geziyor ve gerçekten sevdiğim için birşey söyleyemiyorum.

ya ben kafayı yiyecem ne yapmam gerek yardımcı olun bana olumlu veye olumsuz yorumlarınızı bekliyorum. Yemeden içmeden kesildim yakında zayıflıktan ölecem

DeLmIrA

DeLmIrA

Üye
abi çok karısık mevzu ya ama şimdi ne sölesem yalan kızı tanıyan sensin karakterinide sen biliosun...ama yinede...ben olsam "ya kendine çeki düzen verirsin ya beni unut" der çekilirim baktın düzeldi zaten sorun yok haa baktın ayni yolver gitsin

DeRMaNTeS

DeRMaNTeS

Üye
gülü seviyorsan dikenine katlanacaksın,görüyorumki aşıksın;;)

ChavRash

ChavRash

Emekli Yönetici
Kız madem dinlemiyor seni; kızı bırakıp tekrar eski hayatına döneceksin. Bırakmanın zor olduğunu biliyorum ama aklıma başka yol gelmedi.

fcinar53

Üye
eski bir felsefeyi uygulamaktan başka çaren yok gibi hayat kısa değmez bir kıza ama yinede sen bilirsin

depresif

Üye
Bence hoşuna gitmeyen tavırlarını açıkça belirt eğer seni seviyorsa mutlaka kendisine çeki düzen verir sevmiyorsa zaten bildiğinden şaşmaz o yüzden kardeş ilerde daha büyük acılar yaşamamak için dobra dobra kendisine rahatsızlığını bildir.Her gün ölmektense bir defa ölmek daha doğru bir seçimdir yine de hayat senin doğrusuyla yanlışıyla
kırıl,devril ama eğilme

slayer

Üye
yalnız kalabileceğiniz bir yere götürme imkanın varmı_??? (dağ başında bi ev gibi...) 1 ay kalın orada.. kısın gidin... soğukta etrafıda gezemez...

yitik savaşçı

Üye
Açık açık konuş; içine atma...

Sevdiğini belli et. "Ben şu şu davranışlarını hoş karşılamıyorum; benim için değiştirir misin?" diye sor. "Sen kendini onun için ne kadar değiştirirsin?" bunu da düşün. Cevaplara göre en güzel kararını ver.

Şu şarkıdan da ders çıkartabilirsin; "İçine ata ata ne hale düştün; tuta tuta çatlayacaksın be adam."

Caine

Caine

Üye
eeANTİ kardeşim. benim msn adresi yazıyorum gelde seninle bi özel konuşalım. cidden benim arkadaşlarım meselemi bilirler. sorunun aynısını bende yaşadım ve hala ufakda olsa yaşıyorum. kendini üzme ve kafanı yorma bu yol iyi yol değil eminol bana

msn adresim geceleri açıktır mutlaka beni bul. az bi sohbetin belini kırarız. cidden ve canı gönülden bekliyeceğim. belki bazı konularda birbirimizi aydınlatabiliriz...

[email protected]

cllgr

cllgr

Üye
kişileri ya olduğu gibi kabul edeceksin yada unutacaksın.değiştirmeye kalkarsan sende oda mutlu olamaz.insan yedisinde neyse,yetmişindede odur unutma.yinede karar senin....

darkred

darkred

Üye
<div class='quotetop'>(DeLmIrA &#064; Dec 14 2005, 11&#58;51 PM) [post=227721]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
abi çok karısık mevzu ya ama şimdi ne sölesem yalan kızı tanıyan sensin karakterinide sen biliosun...ama yinede...ben olsam "ya kendine çeki düzen verirsin ya beni unut" der çekilirim baktın düzeldi zaten sorun yok haa baktın ayni yolver gitsin
[/b][/quote]
bekara kadın boşamak kolaydır kardeşim seviyorsa o rest i çekebileceğini zannetmiyorm

yitik savaşçı

Üye
Rest çekmesin; rahatsızlık duyduğunu açıklasın. Kendini onun yerine koysun. Eğer gerçekten seviyorlarsa orta yolu bulurlar zaten...

DefectoR

Aşk insanı zayıflatırmış gerçekten...
O zaman bende aşık oliim

Kardeş ben zamanında Hollanda&#39;da ve Avusturya da yaşayan 2 kızla beraber oldum ama onlar öyle değildi sözümü geçiriyordum, bence sana doğru geleni yap...

eeANTi

eeANTi

Üye
    Konu Sahibi
okey caine kardeş mutlaka gelecem dediğin gibi olur inşallahta birbirimizi anlarız

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...