Benim başımdan geçen bi olay

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
yavuzkaraca

yavuzkaraca

Üye
    Konu Sahibi
Benim başımdan geçen bi olay
Bundan bi kaç sene önceydi ben sabahlari pek dişari güneş yüzünden çikmamam sicakdan hoşlanmam akşamlari benm için daa uygundur her akşam akşam ezanindan sonra dişarida buluşurduk bazen kendimize 3harfli yani cinler le ilgili olaylar anlatirdik olaylar tamamen hayalimizden uydurup söylerdik ama anlatmamiz sanki başimizdan geçmiş gibi anlatirdik arkadaş anlattikdan sonra ben de anlatam dedimm hayal güçüm baya ii oldugu için sallayacak bişi buldum hemen anlattigim olay bzim eski taşindigimiz müstakil evde birkaç cinin dolaştigi söyledim akşamlari işte kimse olmadigi halde lambalarin yanidigi gibi şeyler söyledim hatta o saatde bi yoldan geçen bi adami çarptigi söyledi neyse dişarda otururken mh lenin cami hocasi geldi ne yapiyorsunuz slm falan verdi bizde dedik cin hikayeleri anlatiyoruz hmm dedi bize olum dedi cin ler isimlerinin boş yere anilmasiini ve olmamiş bişeye olmuş ve cinleri katmak hoş dil cünkü cinler her an yaninizda ve bir nefes kadar yakinlar sadece aranizda bir perde war dedi birakin bu konuşmayi falan dedi neyse hoca gitti arkadaşlar yeter dedi artik konuşmayalim bende dedm olum saçmalamayin yok öyle bişe falan dedim [bu lafim cinlere inanmadigim degil inaniyorum demek istedigim isimlerini söyleyince rahatsiz olmalari] cin cin cin cin...... Diye söylendim biraz neyse saat baya geçmişdi eve gittik yorgundum bende gttm direk yattim yatar yatmaz böyle sanki gerçekden yaşamişim gibi böyle yattigim yeri görüyorum bi şey war ve bana dogru geliyordu dua okuyunca sol kolum acayip bi şekilde titriyordu sonra dedem geldi beni kaldirdi rüyamda o şeyle kalkinca kalkarken gerçekde kolumun komplesi titredigini gördüm sabah kahvaltida rüyamda gördügüm dedem aradi annemle knuştu aliyi rüyamda gördüm gelsin bi muska yazayim bi dua okuyam falan dedi durumu ii dil dedi ben şok oldum yhaf :s

alinti,,,

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt