Beni Kim Öldürdü


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

DefectoR

    Konu Sahibi


Babanın feryadını okurken çok kötü oldum. Belki hayatının son gününe kadar hep acı içinde yaşayacak. Bebeğim dediği yavrusunun mezarında onunla konuşacak dertleşecek. Ondan hiç cevap gelmeyeceğini bilmesine rağmen...

Ama ne kötü ki bu olaya neden olan kişi veya kişiler onun çektiği bu acıların farkında bile olmadan hayatlarını belki de yaptıkları hatayı üzerlerine alma gereği duymaksızın heran gülerek, eğlenerek geçirecek.

Bu tür olayların hiçbir zaman yaşanmaması, babaların - annelerin vs. ağlatılmaması dileğiyle.

Not: Hız tutkunları ve dikkatsiz araç kullananlar aramızda olduğu sürece bu olayların sonu gelmez. Hiç kimsenin yaşamları yok etmeye aileleri parçalamaya hakkı yoktur.


saygılar


Kaynak: Sevgili arkdaşım gufigufi...
 

depresif

Üye
Dünyanın en büyük acısıdır evlat acısı Allah ailesine sabır versin ama malum türkiyede yaşıyoruz insanlarımız pek azraile iş düşürmüyorlar yazık ...
 

CannYFoX

Üye
Allah kimseye evlat acısı göstermesin.... bu hız tutkunları aramızda olduğu sürece hepimiz tehlikedeyiz... Allah yardımcımız olsun...
 

^^AnaCOnDA^^

Üye
AAAAAAAAAMMMMMİİİİİİİİİİİİNNNNNNNNN
 
sebofb090

sebofb090

Üye
çok kötü birşey ya evlat acısı
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt