Bence buna bayılacaksınız

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
kadabra

kadabra

Üye
    Konu Sahibi
Bence buna bayılacaksınız
Bu adam abartmıs artık diyeceginizden eminim.

iceboy

iceboy

Üye
Ya bu adam ucmus ya! Vay be! Kapanisi cok manyak yapmis, titreme geldi birden yau!!!

lossalive

Üye
İnanılmaz ;;)

..::Riddick::..

Üye
Göze çok hoş görünüyo evet...:) ama gerçekten toplarla çaldığına inanmıyosunuz umarım ;)

Caine

Caine

Üye
valla bende o toplarla o şekil çaldığına inanamıyorum ama o kadar milletde enayi değil heralde orda alkışlıyor ve izliyor. vardır gene bir kurnazlığıya biz bilemicez :D

Shadowman07

Shadowman07

Üye
helal olsun çok güzel..

NeedLeFLuff

NeedLeFLuff

Üye
abi bence gerçek değil ama gerçekse helal olsun ben normal çalamıyom adam topla çalıyor yaw :kop:

climax

Üye
Originally posted by NeedLeFLuff@Sep 21 2005, 07:02 PM
abi bence gerçek değil ama gerçekse helal olsun ben normal çalamıyom adam topla çalıyor yaw :kop:
[post=173053]Quoted post[/post]​
bence de adam çalmıyo ama çok iyi top çeviriyo

izzet

Üye
bence gerçek çünkü bence piyanonun tulşları kasıtlı bir şekilde büyük yapılmış yani bana gerçek gbi geldi bende piyano çalamıom evet ama en azından bu olayın imkansız olacağı kanısın da değilim

Üye
Originally posted by izzet@Sep 21 2005, 08:30 PM
bence gerçek çünkü bence piyanonun tulşları kasıtlı bir şekilde büyük yapılmış yani bana gerçek gbi geldi bende piyano çalamıom evet ama en azından bu olayın imkansız olacağı kanısın da değilim
[post=173237]Quoted post[/post]​
Bunun bi benzerini Tvde bi Türk sihirbaz yapıyodu geçenlerde. Daha doğrusu yapmaya çalışıyodu. Çünkü melodi ile topların yere vurus zamanını ayarlayamadı batırdı :eksi:
aslına bakarsanızs orda toplar tuşa diil düz zemine vuruyor. tuş gibi çizilmiş zemine. Tuş olsa topların biri ikisi başka yöne sekerdi ... benim yorumum ... ;)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt