ben Türk'üm....

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
dreamboys69

dreamboys69

Üye
    Konu Sahibi
ben Türk'üm....
Ben Bir TÜRKÜM !...

Ben;

Orta Asya'dan Türeyen, Anadolu'da Büyüyen, Avrupa İçlerine Yürüyen TÜRK'üm !

Ben;

Dağlarda Gemi Gezdiren, Taşlara Destanlar Kazdıran, Tarihi Baştan Yazdıran, TÜRK'üm !

Ben;

Adalete, Ben Mertliğe Örnekler Veren, Ölüm - Kalım Savaşına Gülerek Giden, Yeryüzünde Her Murada Eren TÜRK'üm !

Ben;

Sancaklara, Tuğlara Baş Eğdiren, Beylere, Paşalara Hil'at Giydiren, Kılıcını Üç Kıt'ada Gezdiren TÜRK'üm !

Ben;

Atilla'yı, Yavuz'u, Fatih'i Var Eden, Kralları, İmparatorları Kendisine Yar Eden, Düşmanına Dünyasını Dar Eden TÜRK'üm !

Ben;

Şahları, Sultanları Kul Edinen, Altınları, Elmasları Pul Edinen, İncili Kaftanları Çul Edinen TÜRK'üm !

Ben;

Zafer Rüyasını Görenlere Saç Yolduran, Hezimete Uğratıp, Ümitleri Solduran, Müzelerde Baş köşeleri Dolduran TÜRK'üm !

Ben;

Damarlarında Asil Kanın Aktığı Irkım, Benden Bahseder Destanım, Ağıtım, TÜRK'üm, Ben TÜRK'üm, Taa İliklerime Kadar

MUSTAFA KEMAL ATATÜRK'üm !..

dreamgirls

dreamgirls

Üye
Ben;

Damarlarında Asil Kanın Aktığı Irkım, Benden Bahseder Destanım, Ağıtım, TÜRK'üm, Ben TÜRK'üm, Taa İliklerime Kadar

MUSTAFA KEMAL ATATÜRK'üm !..

JaNbErG

JaNbErG

Emekli Yönetici
teşekkürler dostum güzel paylaşım ama Atatürk bu vatan için çok şeyler yapmıs erdoğan ne yapmış peki buadamı göğe cıkarıyolar?

dreamboys69

dreamboys69

Üye
    Konu Sahibi
janberg forum kuralları gereği yorum yok diyebiliyorum...;)

leiche

leiche

Emekli Yönetici
ne mutlu türküm diyene :turkiye:

strange_xxl

strange_xxl

Üye
süper olmuş kardeşim:oke:

omayra

Üye
Fazla ırkçı buldum :) Mustafa Kemal Atatürk'ün milliyetçilik anlayışı subjektif millet anlayışına dayanır; yani milleti oluşturan temel faktörler olarak ortak ülkü, hedef, duyguyu benimser :) Elbette tarih bilmek güzel ama, ben orta asya'da türeyen, Anadolu'da büyüyen, Avrupa'ya yürüyen Türklerden değilim, ne olacak şimdi :D Benim atalarım zaten Avrupadaymışlar :ehe Hasılı kelam, böyle kahramanlık nidaları bana göre pek kuru geliyor. Şimdi ne durumdayız, önemli olan o vesselam :)

leiche

leiche

Emekli Yönetici
atatürk öylesine mükemmel bir insanki ülkesi için yeri geldi ırkcı yeri geldi sosyal yeri geldi faşist kominist vs oldu
aslında o sadece atatürkçü düşüncenin temelini atmıs oldu
kemalizim yani

kurt bey

kurt bey

Üye
teşekkürler dostum güzel paylaşım ama Atatürk bu vatan için çok şeyler yapmıs erdoğan ne yapmış peki buadamı göğe cıkarıyolar?

konunun erdoğanla olan alakasını anlayamadım:bilmem: bu arada yazı kırpılmış biraz daha önce bende vermiştim bu konuyu. tşk uğur.

TAMER123456789

TAMER123456789

Üye
Ah ah, ne yazık ki bu güzel zihne sahip bir büyük insanın bize bıraktığı, emanet ettiği bu aziz topraklar üstünde yaşayıp ve yine aynı aziz topraklar üstünde kanımızı dökmeye çalışan o kansızlar, kan dökmeye yine devam edecekler...Bilimiyorlar ki o kanını, canını çekinmeden vatanı için feda eden asil türk evlatları varken bu sınırlar içerisinde hiç bir zaman hedefinize ulaşamayacaklar!
Allah her şeyi bilen ve görendir!

Ne Mutlu Türküm Diyene!

handsome

handsome

Üye
herkez ilkelerini değerlerini önemsese bu ülke yükselise eger ama nerde hep emir altında kendi degerlerimize bile sahip çıkamıyoruz..

TAMER123456789

TAMER123456789

Üye
Herkez kendine düşen görevi yapsın merak etmeyim...
DTP gibi bir partin kendisi ve kollarının her yerde konuşmasına tahammül gösterenler, kulak asmayanlar,
Şuanki türkiye t.c. başbakanına tahammüh gösteremiyor, işte bizim görev bu değil!
Neyse daha mesaj yazmıyorum, kural ihlali olur.
Bu gibi ortamlarda tamamem tarafsızım siyasi olarak.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...