Ben kefilim!

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
YsF_90

YsF_90

Üye
    Konu Sahibi
Ben kefilim!
Kaleci antrenörü Crespo "Gençler çok kaliteli" deyince F.Bahçe, file bekçisi transfer etme planlarını rafa kaldırdı.

İKİSİ DE ÇOK YETENEKLİ
F.Bahçe
yönetiminin önceki gün yaptığı "Kaleci almayacağız" açıklamasının yankıları sürerken, bu kararın arkasındaki ismin kaleci antrenörü Angel Crespo olduğu öğrenildi. Crespo'nun, genç kaleciler Volkan Babacan ve Mert Günok hakkında teknik direktör Aragones'e son derece olumlu bir
rapor vererek "Onlara güveniyorum. İkisi de çok yetenekli" dediği kaydedildi.

UTANDIRMAYACAĞIZ
Bu sözler üzerine Aragones'in yönetimle yaptığı görüşmede "Kaleci transferine gerek yok. Mevcut isimlerle yola devam edebiliriz" dediği ifade edildi. Böylece yönetim, kaleci arayışlarına son verdi ve dosyayı şimdilik rafa kaldırdı. Teknik heyetin güvenoyu verdiği Volkan Babacan ve Mert Günok ise "Bize görev düşerse gerekeni yapacağız. Hocalarımızı utandırmayacağız" dediler.

dreamnoble

dreamnoble

Üye
İnşallah Volkan gibi kendilerini geliştirip,milli takıma yeni kaleciler yetişir..:oke:

YsF_90

YsF_90

Üye
    Konu Sahibi
inşallah. zaten milli takımın kalesini yıllardır Fenerbahçe koruyor. zamanında Rüştü, şimdi Volkan. daha sonra Volkan Babacan olur inşallah. yorum için teşekkür ederim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...