Ben de Size Katıldım :) Önerileriniz?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
_asabiii_

_asabiii_

Üye
Hayırlı uğurlu olsunn kardeşim aramıza h.g lumia ayrıcalıktır.zamanla kendinde farkediceksin zaten emin ol.gule güle kullan

salda15

salda15

Üye
hayırlı olsun, Allah kurtarsın

Rıza Soylu

Rıza Soylu

Üye
    Konu Sahibi
Hayırlı olsun biraz geç kaldım ama :)

Sonunda siz de kavuştunuz Lumiaşk'a :)

Sarı prenses mi diyorsunuz yoksa başka bir adı var mı :)
Çok teşekkürler sarı prenses diyorum :)

- - - Eklendi - - -

Hayırlı uğurlu olsunn kardeşim aramıza h.g lumia ayrıcalıktır.zamanla kendinde farkediceksin zaten emin ol.gule güle kullan
Çok teşekkürler gerçekten dediğin gibi lumia ayrıcalık. :)

- - - Eklendi - - -

kapanana kadar kullan ve sonra şarja tak. Telefon kendisi acilir. Pin kodun aktifse gir ve şarj dolana kadar cikartma. Şarj dolduktan sonra 6 saat daha şarjda tut ve bataryayi duzenli kullan.
Ali Kemal abi peki 6 saatten fazla şarj olursa sorun olurmu yani yatarken koyucağımda şarja oyüzden sordum.

papakudioflu

papakudioflu

Admin
Çok teşekkürler sarı prenses diyorum :)

- - - Eklendi - - -

Çok teşekkürler gerçekten dediğin gibi lumia ayrıcalık. :)

- - - Eklendi - - -

Ali Kemal abi peki 6 saatten fazla şarj olursa sorun olurmu yani yatarken koyucağımda şarja oyüzden sordum.

sorun olmaz. :oke:

cesurpolis61

cesurpolis61

Üye
öncelikle hayırlı olsun sen sen ol sakın tam olarak bilmiyorsan flashla falan uğraşma

kamuraN021

kamuraN021

Üye
HAYIRLI OLSUN KARDEŞİM ÖLMEDEN ŞU LUMİA 920 Yİ bende alabilsem :cigara:ah ulan lumia yakayım bi cigara

hasan3472ty

hasan3472ty

Üye
İyi yaptin cunku wp de 920den baska baba cihaz yok ve kimsede nokiadan baska uretmez cogu fifma microsofta kûs. Htc ve samsung anlasma geregi bir iki alt seviye cihaz cikariyo

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt