Belleye dönmek istiyorum

 • 5 Ekim 2012
 • 1169 Okunma
 • 12 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
 1. arkadaşlar telefonum c6-01.bu gelen son güncelleme olan belle refresh yüklü.fakat ben ilk kurdurduğum belle sürümüne dönmek istiyorum.normal flashlama işleminden farklı bir işlem yapacak mıyım ?
   


  Yazan: umur ada
 2. sakın normal flash yapma dead olur valla :D :D
   
 3. Refresh berbat ama Belle'yede dönmeyeceğim.. Feature Pack Lite'yi beklemeyi tercih ediyorum.. Şimdilik telefonu ölü bi şekilde kullanıyorum.. Öylece bomboş duruyor.. Refresh hayal kırıklığı..
   
 4. Neden bir sorununmu varki tamamen aynı diyebiliriz sadece widgetler yüklü sorun ne tarayıcımı ?
   
 5. refresh ve belle arasında neredeyse fark yok, belle ye dönme çabası neden var anlamıyorum :hmmm
  adamlar birtek widget menüsünü genişletmiş ve birde tarayıcıdaki bul hatasını düzeltmişler
   
 6. ben refreshten gayet memnunum
   
 7. Bence de refresh daha iyi hem rehberdeki facebook ve twitter kullanan kişileri otomatik bulup rehbere fotoğraf ve durum ekliyor. En büyük yenilik bu bence ayrıca tarayıcı da daha iyi olmuş mesela touch.facebook'u çok daha rahat açıyor. Tek kötülüğü yazıların sonradan gelmesi.
   
 8. ben şahsen müzik çaları berbat olduğu için,eski haline dönmek için istiyorum
   
 9. facebook profil resmi ve durum birleştirme zaten vardı


  - - - Eklendi - - -

  müzik çalarını ben de pek beğenmiyorum fakat çalma listesi ekleyince rahat oluyo alıştım yani :hmmm
   
 10. müzikçalar bence daha güzel olmuş üstten istediğin bölüme geçebiliyorsun ve listeleri kullanarak daha rahat kullanabilirsin müzikçalari
   
 11. kesinlikle önceden tüm şarkıları görebilmek için seçenekler tüm şarkılar diyerek giriyorduk şimdi üstten basınca direk giriyor ayrıca kaydırarakta geçiş yapılıyor daha güzel ve daha kullanışlı güzellik görecelidir ama daha kullanışlı olduğu ortada.
   
 12. SLM BEN EŞİME NOKIA 700 ALMIŞTIM SON SÜRÜM Feature Pack Lite'yİ YÜKLEDİM MESJ YAZMA BÖLÜMÜ SADECE QWQRTY KLAVYE OLDU ALFA SAYISAL TUŞ TAKIMI SEÇENEĞİ YOK YAZILAR KÜÇÜCÜK ÇOK ZOR MESJ YAZILIYO TUŞ KİLİDİ Açma şeklide deeğişti sürerk açılıyo o yüzden bende ferreshe geri dönmek istiyorum yardımcı olacak birini arıyorum...
   
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
21/01/2019 - 10:13