Belle Yüklemek İstiyorum...

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
SuaT6027

SuaT6027

Üye
    Konu Sahibi
Belle Yüklemek İstiyorum...
Arkadaşlar belle kullanmak istiyorum.. forumumuzdaki açıklamaları okumama rağmen ya beceremezsem dead phone olayı olursa diye korkuyorum.. mesleğimden dolayı şırnakta yaşıyorum.. bu civardan yardımcı olacak veya bunun yolunu gösterecek arkadaşlar arıyorum.. yardımcı olursanız çok mutlu olcam :) :) ovinin yani sürümünü görünce çok imrendim :) :) BELLE istiyorum.. bide bunun artısı eksisi nedir?

Kurtuluş40

Kurtuluş40

Emekli Yönetici
Arkadaşlar belle kullanmak istiyorum.. forumumuzdaki açıklamaları okumama rağmen ya beceremezsem dead phone olayı olursa diye korkuyorum.. mesleğimden dolayı şırnakta yaşıyorum.. bu civardan yardımcı olacak veya bunun yolunu gösterecek arkadaşlar arıyorum.. yardımcı olursanız çok mutlu olcam :) :) ovinin yani sürümünü görünce çok imrendim :) :) BELLE istiyorum.. bide bunun artısı eksisi nedir?
arkadasim dead phone yaparsan daha guzel olur yuklemesi usb takar takmaz baslar flash ne korkuyorsun.yeterki dosyalari degistirmeyi becer gerisi kolay.
istersen bu konudan tam turkce versiyonu indir deneyelim yaparsin sorun olmaz yardimci oluruz.

v3.2 belle

SuaT6027

SuaT6027

Üye
    Konu Sahibi
peki bu işi beceremezsek nolcak? servis kabul etmez.. buralarda halletcek kimsem de yok? yaza kadar n8siz yaşayamam :D

Kurtuluş40

Kurtuluş40

Emekli Yönetici
peki bu işi beceremezsek nolcak? servis kabul etmez.. buralarda halletcek kimsem de yok? yaza kadar n8siz yaşayamam :D
hicmi bilgin yok? usb tanittirma konusunda pc ne kullaniyorsun win7 veya xp mi.uzaktan kontrol programin varmi teamViewer olabilir.aslinda kolay video olayini izle yaparsin.

SuaT6027

SuaT6027

Üye
    Konu Sahibi
win 8 developer kullanıyorum.. ve nokia suite kuramıyorum.. :(

Kurtuluş40

Kurtuluş40

Emekli Yönetici
kursana xp yada win7 win8 daha tam kurulumlu degilki zaten.onu kurmussun belle kuramazsin malesef.:bye2:

SuaT6027

SuaT6027

Üye
    Konu Sahibi
:( :( :(

esatgelmedi

Üye

senin yerinde olsam bi saniye bile durmam hemen bilgisayarı formatlar (win8 kurduğuna göre bu işlerden biraz anlıyorsun demektir) win7 ye döner hemen belleyi telefonuma kurarım. hem türkçesi var forumda hem de görüntüsü ve kullanımı muhteşem iki gündür kullanıyorum. hayran kaldım. keşke önceden yapsaydım.:vur şu ana gördüğüm eksiklikler office ve adobe reader programları yüklü olarak gelmiyor. ve nadiren de olsa dokunmatik ekran ve telefon takılabiliyor. ama genel olarak 10 numara. dead flash tan korkma bilg format atmaktan daha kolay. forumda ara bulursun. ben belleyi aşağıdaki anlatımla yaptım anlatılanları ve videoyu harfiyyen uygula pişman olmayacaksın. :oke:
http://www.maxicep.com/symbian-3-ge...-detayli-anlatimli-resimli-turkce-545091.html

hizan

hizan

Üye

arkadaşım korkma yükleyebilirsen yükle yükleyemezsen ben sana yardımcı olurum.

telefon çökse bile korkma ben geri getirebilirim ,belleden memnun kalmazsan annaya geri getirebilirim ok. bana özelden pm at yeter.

TheMadness

TheMadness

Üye
Dead flash garanti dışı bırakmaz. Dead flash atarsan üstüne Downgrade ile SW reset çekersin belli bile olmaz ;)

SuaT6027

SuaT6027

Üye
    Konu Sahibi
teşekkür ederim arkadaşlar.. hizan kardeş win 7 ye geçer geçmez sendeyim :D umarım becerebilirim ama.. beceremezsemde nasip artık.. yardımcı olacak arkadaşlar olduğuna göre.. NO PROBLEMO...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt