Belle güncellemesi hala yapılabiliyor mu

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
venusutarit

venusutarit

Üye
    Konu Sahibi
Belle güncellemesi hala yapılabiliyor mu
Arkadaşlar Ben sıfır E7 almayı düşünüyorum en son gelen yazılım güncellemelerini yapabilirmiyim bilgisi olan var mı?

asigsasi

asigsasi

Üye
en son refresh güncellemesi geldi flash yöntemi ile refresh yüklü değilse yükleyebilirsin

venusutarit

venusutarit

Üye
    Konu Sahibi
Flash derken pc suite ile mi yükleniyor
Birde şimdi almayı düşündüğüm sıfır orjinal E7 telefonun fabrika çıkışının üzerinden 1-2 sene geçmiştir sanırım Bataryasında yada herhangi bir donanımında bozulma olmuşmudur
fikir konusunda yardımcı olurmusunuz

asigsasi

asigsasi

Üye
Flash derken pc suite ile mi yükleniyor
Birde şimdi almayı düşündüğüm sıfır orjinal E7 telefonun fabrika çıkışının üzerinden 1-2 sene geçmiştir sanırım Bataryasında yada herhangi bir donanımında bozulma olmuşmudur
fikir konusunda yardımcı olurmusunuz
artık pc suite ile yazılım güncelleme yapılmıyor telefonuna uygun dosyaları indirip phonix ile yükleme yapman gerekir
sıfır telefon daha varmı piyasada symbian^3 olarak :)

eğer varsa cihaz bataryasına birşey olmamıştır :)

venusutarit

venusutarit

Üye
    Konu Sahibi
Hepsiburada da var 399 tl ye satılıyor ellerinde kalmış sanırım

venusutarit

venusutarit

Üye
    Konu Sahibi
zaten lumia 1520 telefonum var ikincisini iş telefonu olarak kullanacağım günde yaklaşık 100 arama toplamda günlük 3-4 saat konuşma
aynı fiyata Nokia 301 var özelliği yok ama E7 nin otg kamera 16gb uyglamalar wi fi gibi bir çok artısı var kararsızım hala

asigsasi

asigsasi

Üye
zaten lumia 1520 telefonum var ikincisini iş telefonu olarak kullanacağım günde yaklaşık 100 arama toplamda günlük 3-4 saat konuşma
aynı fiyata Nokia 301 var özelliği yok ama E7 nin otg kamera 16gb uyglamalar wi fi gibi bir çok artısı var kararsızım hala
ne diyelim hayırlı olsun kaydırarak açılan klavye güzel :)

Emre

Üye
Tuğla Gibi Telefon microsd 32 GB Artırılabilir.

DeV/AsA

DeV/AsA

Üye
Nokia E7 gerçekten kaliteli ve karizmatik bir telefon.

venusutarit

venusutarit

Üye
    Konu Sahibi
Konuşma süresinin uzun olmasından dolayı 301 aldım arkadaşlar birde E7 nin şsrj girişinden sıkıntı çıkıyor diye yorumlar okudum ama hala gözüm E7 de kaldı :)
Fikir veren herkese teşekkürler

asigsasi

asigsasi

Üye
peki hayırlı olsun :locked2:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt