belirlediğimiz bir filmde en etkilendiğimiz sahne

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
prince of hell

prince of hell

Üye
    Konu Sahibi
belirlediğimiz bir filmde en etkilendiğimiz sahne
arkadaşlar bende bir oyun buluyim dedim :) oyun şöyle,şimdi bir film belirlicezki ben belirledim "cesur yürek" izlemeyen kalmamıstır heralde :) bu filmde bizi en etkileyen sahneyi anlatıcaz :) ben başlıyorum :) filmde beni en çok etkileyen sahne mel gibson ın savas meydanında dostu sandığı adamın kafasındaki miğferi cıkartıp yüzünü görünce yıkıldığı andır,tüm film boyunca onca olaydan yıkılmayan adam dost ihanetiyle yıkılıyor,dizleri tutmaz oluyor , gerçekten bana göre en vurucu sahnesi o filmin :) şimdi sıra sizde siz anlatın bakalım :) ayrıca bizim etkilendiğimiz sahneyi biri anlatmışsa önceden başka bi sahneyi anlatalım yada farklı bir yorumumuz varsa aynı sahneyle ilgili onu anlatalım ki tekrar olmasın :)

muraoyak

Üye
2fast2furious(daha hızlı daha öfkeli) deki ilk yarış

prince of hell

prince of hell

Üye
    Konu Sahibi
Originally posted by muraoyak@May 16 2005, 11:26 AM
2fast2furious(daha hızlı daha öfkeli) deki ilk yarış
[post=55937]Quoted post[/post]​
ben tam açıklayamamışım sanırım belirlediğimiz film cesur yürek şu an,henüz bu filmdeki sahneler bitmeden diğer bir filme geçmeyelim,ha bunu kim belirlicek diyorsan topic bunu kendi kendine belirler :)

deskator

Üye
mel gibson 'ın filmde prenses ile ilk görüşmesi . . o sahnede prensesin bir bakışı var offf amanda aman offf derim yani ..Sophie Marceau filmde o sahne dışında hiçbişeye yaramasada sırf o sahne için film seyredilir :) yani yuva yıkar o bakış başkada bişi demiyorum :DD . yav şimdi düşündümde bunun dışında filmde başkada damardan sahne yoktu bide özgürlük diye uzun hava okunan sahne var hani filmin sonunda , o sahnede fena değil hmmm... yada artık ben filmi unutmaya başladım :blink:

prince of hell

prince of hell

Üye
    Konu Sahibi
Originally posted by deskator@May 16 2005, 04:42 PM
mel gibson 'ın filmde prenses ile ilk görüşmesi . . o sahnede prensesin bir bakışı var offf amanda aman offf derim yani ..Sophie Marceau filmde o sahne dışında hiçbişeye yaramasada sırf o sahne için film seyredilir :) yani yuva yıkar o bakış başkada bişi demiyorum :DD . yav şimdi düşündümde bunun dışında filmde başkada damardan sahne yoktu bide özgürlük diye uzun hava okunan sahne var hani filmin sonunda , o sahnede fena değil hmmm... yada artık ben filmi unutmaya başladım :blink:
[post=56142]Quoted post[/post]​
saol ya walla senden başka kimse ilgi göstermedi oyuna :'(

®BiGDeViL®

Kapalı Hesap
benim en etkilendiğim sahne filmin sonunda ölünce elinden mendilin düşmesi ühühühühü

..::Riddick::..

Üye
en etkilendigim şey filmi izlememem zaten :)

deskator

Üye
aklıma geldi yav bide hani filmde babası ölüyor babasını getiriyorlar köye işte o sahnede herkezin yuzunda manasız acayip bir bakış var hani biliyorduk zati böyle olacağını ama napalım ortam bunu gerektirdi gibi bir bakış sadece çocuklar anlamaya çalışıyor buyuklerde hiç tepki yok .. kendimi o çocukların yerine koymuştum ne sinir bozucu br olay :blink:

DefectoR

Originally posted by Banu@May 16 2005, 04:47 PM
saol ya walla senden başka kimse ilgi göstermedi oyuna  :'(
[post=56144]Quoted post[/post]​
Hişt dur yau, ben yokken ne üzülüyon :DD

Benim en etkilendiğim sahneler, 1. si Evlenecek olan adamın karısını elinden alıp ilk geceyi sir'ün geçirmesi. ( düşünmesi bile çok kötü ), ve adamın sir'ü öldürmesi.

2. olay ise Mel Gibson'un karısının boğazının kesileceği sırada karısının çevreye bakarak onu araması. O bakışlar gerçekten insanın içini sızlatacak türden di...
daha çok var ama saymiiim, filmi bitiririm :artı:

Edit : Ha bu arada, Tebrikler çok güzel olacak bu topic te...

_KyRa_

_KyRa_

Üye
valla adam idam olurken karısını izleyiciler arasında görmesi gerçek aşkın belirtisi hem banu ben bunu görmemişim nie ben gelmeden alınıon be yaovvv üzülme sen ben senin için yüz yılın tüm filmlerini izler özetlerim valla burda

DefectoR

Bir başka konu da, William Wallace'ın bu konuda o kadar inançlı olması ve insanları ona güvenmesini sağlaması.

prince of hell

prince of hell

Üye
    Konu Sahibi
Originally posted by DefectoR@May 18 2005, 02:38 PM
Bir başka konu da, William Wallace'ın bu konuda o kadar inançlı olması ve insanları ona güvenmesini sağlaması.
[post=57781]Quoted post[/post]​
filmi değiştirelim yeni filmimiz matrix serisi olsun :)

Üye
Hani şu neo nun 1. filmde mermilerden kaçtigi gökdelen tepesi sahnesi güzeldi,
birde hangi filmdi bilmiyorum otoban sahnesi güzeldi yaa

DefectoR

Matrix 1 de neonun morpheus için savaşması. İnanması

deskator

Üye
matrix 1 de ihanet sahnesi çokkk saçma gelmişti .. hani keltoş bi adam vardı sen tut bunlara ihanet et vsvsv.. film sırasında aklıma takıldı yav sanal dünyaya geçmek için 2 kişi lazım 1 operatör 2 sanal dünyaya geçecek kişi ,şimdi bu keltoşun ihaneti için biri yardım etmeliydi ki;filmde böyle biri hiç çıkmadı nasıl oluyorda bu kel kafalı dazlat kral gidip kendini makinaya bağlayıp sanal dünyaya geçip ihanet etsin hem bu sistemin koruması yokmu yol geçen hanımı arkadaş adama sormazlarmı hop hemşerim nereye gidiyon gel bakim sen şöle demezlermi , hadi bu eleman çaktırmadan sisteme girdi o pis pasaklı dişçi koltuğu gibi şeyde yatarken kimsemi görmedi elemanı hem bu koltuk tam 24 saat operatörün gözlem yaptığı kontrol panelinin karşısında , nasıl olurda böyle saçmalarlar anlamadım :wacko: :blink: neyse ben en çok bundan etkilendim

ohhh beaaa...

prince of hell

prince of hell

Üye
    Konu Sahibi
Originally posted by deskator@May 23 2005, 09:31 PM
matrix 1 de ihanet sahnesi çokkk saçma gelmişti .. hani keltoş bi adam vardı sen tut bunlara ihanet et vsvsv.. film sırasında aklıma takıldı yav sanal dünyaya geçmek için 2 kişi lazım 1 operatör 2 sanal dünyaya geçecek kişi ,şimdi bu keltoşun ihaneti için biri yardım etmeliydi ki;filmde böyle biri hiç çıkmadı nasıl oluyorda bu kel kafalı dazlat kral gidip kendini makinaya bağlayıp sanal dünyaya geçip ihanet etsin hem bu sistemin koruması yokmu yol geçen hanımı arkadaş adama sormazlarmı hop hemşerim nereye gidiyon gel bakim sen şöle demezlermi , hadi bu eleman çaktırmadan sisteme girdi o pis pasaklı dişçi koltuğu gibi şeyde yatarken kimsemi görmedi elemanı hem bu koltuk tam 24 saat operatörün gözlem yaptığı kontrol panelinin karşısında , nasıl olurda böyle saçmalarlar anlamadım :wacko: :blink: neyse ben en çok bundan etkilendim

ohhh beaaa...
[post=62552]Quoted post[/post]​
deskator arkadasımızdan birsey kacmıyor :) e peki olumlu anlamda etkilendiği sahneyi bizlerle paylasırmı eger varsa :)

bhttn

Üye
süpersin deskator.
banada ikinci filmde tırın üstündeki kavga sahnesi cok sacma gelmisti tamamen fizik kurallarına aykırıydı
(tır hareket ederken morpheus olduu yerden havaya sıcrıyo ve hemen hemen aynı yere düsüyo nasıl oluyo bu beee tırın altından gitmesi lazım eylemsizlik , sürtünme, airodinamik ... hepsine ters)

deskator

Üye
Originally posted by Banu+May 24 2005, 08:57 AM--><div class='quotetop'>QUOTE(Banu &#064; May 24 2005, 08:57 AM)</div><div class='quotemain'><!--QuoteBegin-deskator@May 23 2005, 09:31 PM
matrix 1 de ihanet sahnesi çokkk saçma gelmişti .. hani keltoş bi adam vardı sen tut bunlara ihanet et vsvsv.. film sırasında aklıma takıldı yav sanal dünyaya geçmek için 2 kişi lazım 1 operatör 2 sanal dünyaya geçecek kişi ,şimdi bu keltoşun ihaneti için biri yardım etmeliydi ki;filmde böyle biri hiç çıkmadı nasıl oluyorda bu kel kafalı dazlat kral gidip kendini makinaya bağlayıp sanal dünyaya geçip ihanet etsin hem bu sistemin koruması yokmu yol geçen hanımı arkadaş adama sormazlarmı hop hemşerim nereye gidiyon gel bakim sen şöle demezlermi , hadi bu eleman çaktırmadan sisteme girdi o pis pasaklı dişçi koltuğu gibi şeyde yatarken kimsemi görmedi elemanı hem bu koltuk tam 24 saat operatörün gözlem yaptığı  kontrol panelinin karşısında , nasıl olurda böyle  saçmalarlar anlamadım  :wacko:  :blink:  neyse ben en çok bundan etkilendim

ohhh beaaa...
deskator arkadasımızdan birsey kacmıyor :) e peki olumlu anlamda etkilendiği sahneyi bizlerle paylasırmı eger varsa :)
[post=62600]Quoted post[/post]​
[/b][/quote]
filmde efektler çok hoştu :huhu: .. asıl hoş olansa seçim sahnesiydi(hani zenci arkadaş iki hapdan birini seçmesini istiyorya ) , felsefi yönden yaklaşırsak aslında çok havada kalıyor ama genede bazen insanın sebep yada sonuç ilişkisine odaklanmadan seçim yapması gereken önemli anları iyi yakalamışlar :)

Üye
Originally posted by deskator+May 24 2005, 08:41 PM--><div class='quotetop'>QUOTE(deskator &#064; May 24 2005, 08:41 PM)</div><div class='quotemain'>
Originally posted by Banu@May 24 2005, 08:57 AM
<!--QuoteBegin-deskator
@May 23 2005, 09:31 PM
matrix 1 de ihanet sahnesi çokkk saçma gelmişti .. hani keltoş bi adam vardı sen tut bunlara ihanet et vsvsv.. film sırasında aklıma takıldı yav sanal dünyaya geçmek için 2 kişi lazım 1 operatör 2 sanal dünyaya geçecek kişi ,şimdi bu keltoşun ihaneti için biri yardım etmeliydi ki;filmde böyle biri hiç çıkmadı nasıl oluyorda bu kel kafalı dazlat kral gidip kendini makinaya bağlayıp sanal dünyaya geçip ihanet etsin hem bu sistemin koruması yokmu yol geçen hanımı arkadaş adama sormazlarmı hop hemşerim nereye gidiyon gel bakim sen şöle demezlermi , hadi bu eleman çaktırmadan sisteme girdi o pis pasaklı dişçi koltuğu gibi şeyde yatarken kimsemi görmedi elemanı hem bu koltuk tam 24 saat operatörün gözlem yaptığı  kontrol panelinin karşısında , nasıl olurda böyle  saçmalarlar anlamadım  :wacko:  :blink:  neyse ben en çok bundan etkilendim

ohhh beaaa...

[post=62600]Quoted post[/post]​
filmde efektler çok hoştu :huhu: .. asıl hoş olansa seçim sahnesiydi(hani zenci arkadaş iki hapdan birini seçmesini istiyorya ) , felsefi yönden yaklaşırsak aslında çok havada kalıyor ama genede bazen insanın sebep yada sonuç ilişkisine odaklanmadan seçim yapması gereken önemli anları iyi yakalamışlar :)
[post=63273]Quoted post[/post]​
[/b][/quote]

Bu adamı seviyorum arkadaşş ;;) :oke:

DefectoR

Arkadaşlar bu gün Banu yok, bende ondan gizli konuyu deiştireyim. Kulakların çınlasın Banu, :DD

Yeni filmimiz YEŞİL YOL :huh:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt