Belçika 1. Ligi takımlarından Anderlechtde forma

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

the_patriot

Üye
    Konu Sahibi
Belçika 1. Ligi takımlarından Anderlechtde forma
Belçika 1. Ligi takımlarından Anderlecht'de forma giyen milli futbolcu Serhat Akın, Teknik Direktör Franky Vercauteren'e sitem ederek, "Anderlecht'e yedekte oturmak için gelmedim" dedi.

Belçika'nın Van Antwersen Gazetesi'ne açıklamada bulunan milli futbolcu Serhat Akın, Şampiyonlar Ligi 2. ön eleme turu ilk maçında Azerbaycan'ın Neftci Bakü takımına karşı kendisini yedek tutan ve karşılaşmanın 73. dakikasında Jestrovic'in yerine oyuna alan Teknik Direktör Franky Vercauteren'e sitem etti. Anderlecht için Fenerbahçe gibi büyük bir kulübü bıraktığını belirten milli futbolcu Serhat Akın, "Anderlecht'e yedekte oturmak için gelmedim. Benden önce forvet oynayan Aruna'nın yerini alacağıma dair söz verdiler ama Şampiyonlar Ligi'nin ilk maçında beni yedekte tutmaları çok gücüme gitti. Yedek oturunca çok şaşırdım. Hazırlık karşılaşmalarında 5 maçta 5 gol attım. Daha ne istiyorlar? Yerimi sağlam tutmak için elimden geleni yapacağım. Daha sıkı çalışacağım. Kulüp yönetimi fazla forvet oyuncuları olduğunu söylüyor. Bu problemi ben mi çözeceğim, yoksa sözleşmemi fesih mi edeyim?'' diye konuştu.

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Yaw ilk maçtan böyle yaparsa.. :nono:

Legend_Come_Back

Üye
halen acemice davranıyor :no:

serdaronlinenet

serdaronlinenet

Üye
bakalım sonu ne olacak

seriFBurak

seriFBurak

Üye
sacmalamıs gene hemen ilk macta kuserse geleceki gder!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt