Beko BS-520D CI


PaNTeR

Üye
    Konu Sahibi
Ya arkadaşlar BEKO BS-520D CI model alıcı için elimde bir emu var fakat bayağı eski ve artık bir işe yaramıyor. İlk zamanlarda Cine5, Discovery... falan açılıyordu. Elinde yeni emu olan var mı? Polsat için falan bir sürü emu var fakat benim uyduların biri Türksat'a biri Hotbird'e bakıyor. O yüzden polsat falan işime yaramıyor. Bu iki uydu için EMU bulabilirsek çok iyi olacak. Eski indirdiğim siteye bakıyorum, herkez uyduyu çevirmiş. Türksat ve Hotbird için olanları da eskidi diye kaldırmışlar :(
 
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt