BEDD v1.69.93 Bluetooth Kablosuz iletişimi

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
msw

msw

Üye
    Konu Sahibi
BEDD v1.69.93 Bluetooth Kablosuz iletişimi
BEDD Bluetooth sayesinde kablosuz iletişimi sağlar...

-Yeni arkadaşlar edinin
-Özel insanlarla tanışın
-Resimleri paylaşın
-Bedava metin mesajı gönderin
-Arkadaşlarınız civarınızdayken uyarı alın
-Alım satım reklamlarları yerleştirin
-Otomatik olarak arayıp hemen diğerileriyle buluşun
-Arkadaşlarınızla kolay ve ücretsiz paylaşımda bulunun böylelikle beraber eğlenin...

Bedd; Kullanıcılara birbirleriyle iletişim kurmayı, buluşmayı, alım satım işlerini, arkadaşlarınız yada akrabalarınız etrafınızdaysa uyarılmayı, bedava bluetooth sohbeti ve anında mesajlaşlamayı mümkün kılar.

Bedd; Arka planda çalışırken, otomatik olarak profilinizi kim olduğunuz yada kimle buluşmak istediğiniz hakkında değiştirir. Bluetooth alanına girmiş kullanıcılardan Satın almak yada kullanıcılara satmak istediğiniz şeyleri sizi uyararak hatırlatır.

Bedd; ücretsiz bluetooth sohbeni mümkün kılar. Ve anında mesajlaşma, mms gönderme, arama ve e-mail imkanı sağlar...

Bedd; internete benzer. online chat, gazete ilanlarını takip etmenizi,sizin özel insanlarla tanışmanızı veya ilginç şeyleri bulmanızı, satın almanızı veya satmanızı sağlar.. Telefonunuz bunları sizin için yapar. Gün boyunca yardımcınızdır..

Download

__Midas__

__Midas__

Üye
indirelim bakalım

turgay89

turgay89

Üye
arama imkani dogrumu

PcM@STéR

PcM@STéR

Üye
Bence tutmaz Ama Programın işlevi Güzel

Eline sağlık

eon

Üye
nokia sensor gibi birsey demek bu!!!!

msw

msw

Üye
    Konu Sahibi
Ewt Birnevi öyle

S1FR3K1R1C1

Üye
Originally posted by msw@Oct 28 2005, 04:05 PM
Ewt Birnevi öyle
[post=200958]Quoted post[/post]​
babacan bu program karşı telefonda'da yklü olması lazımmı bunları uygulamamız için ?

eon

Üye
nokia sensor'un karsi telefondada yuklu olmasi lazim mesela !!!! ama BEDD'in sitesinden okudugum kadariyla, bluetooth uzerinden mesajlasmak icin karsi tarafda da yuklu olmasina gerek yok diyor. ama diger applicationlar icin gerekli mi bilmem!!!

msw

msw

Üye
    Konu Sahibi
Diğer özellikleri kullanmak için gerekli sanırım...ama bluetooth açıksa uyarı yapması lazım...

Alive

Alive

Üye
Originally posted by msw@Oct 28 2005, 05:28 PM
Diğer özellikleri kullanmak için gerekli sanırım...ama bluetooth açıksa uyarı yapması lazım...
[post=201029]Quoted post[/post]​

Eywallah eMeSDoubleW.. :artı: Programı yüklüyorum..Ama dakika 1 '' apparcserverthread'' uyarısı aldım.Umarım gecici bir hatadır.. :wacko:

msw

msw

Üye
    Konu Sahibi
yüklerken bende de hata oldu...teli kapatıp açınca yüklenmiş oldu düzeldi

Alive

Alive

Üye
Originally posted by msw@Oct 28 2005, 05:34 PM
yüklerken bende de hata oldu...teli kapatıp açınca yüklenmiş oldu düzeldi
[post=201040]Quoted post[/post]​

Benim tel kitlendi..sürekli '' apparcserverthread'' uyarısı verip kitliyo makineyi.Acaba bluetoothu kapatıptamı yüklices..Çünkü bende kendiliğinden bT yi kapattı..İlginc..Ayrıca bende yüklenmiyoda :wacko:

jackjack

jackjack

Üye
10 mt blututla kimi buliyim zaten konuşacak olsam gider konuşurum....şu blutut mesafesini uzatamyolarmı şöle 500 mt felan....

tameriscen

Üye
olduuuuuuuuuuu
gözlerim doldu.

oldu olacak 2-3 km yapsalarda evle bedava konuşsak

jackjack

jackjack

Üye
merak etme oda olur

Nike

Üye
Teşekkürler

Alive

Alive

Üye
Originally posted by jackjack@Oct 28 2005, 09:22 PM
merak etme oda olur
[post=201185]Quoted post[/post]​

Beyler OS7 Lerde çalışmıyo..Özelliklerine baktım..Smartphonelar icinmis sanırsam,galiba,eminim,heralde,kesin :oke:

DeRMaNTeS

DeRMaNTeS

Üye
Originally posted by tameriscen@Oct 28 2005, 08:56 PM
olduuuuuuuuuuu
gözlerim doldu.

oldu olacak 2-3 km yapsalarda evle bedava konuşsak
[post=201184]Quoted post[/post]​

:lol2:

gentleman

gentleman

Üye
gerçekten iyi çalışıyor

desperado

Üye
harbiden 10mdeki adamla btten konuşmak için deermi onun yerine yanına gider konuşurum :D şaka bi yana bu programlar telefona virüs girme riskini arttırmıomu :wacko:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt