Bedava Premium Hesapların Dağıtıldığı Uygulama


çaminci

çaminci

Üye
Merhaba dostlar size bedava premium hesapların olduğu bir uygulama tanıtacağım.

Uygulama içeriği neler içeriyor:

  • Bol bol origin,steam,premium spotify,vpn hesapları
  • Günde 1-2 kez güncellenen Netflix ve Blu TV hesapları ayrıca her güncellendiğinde bildirim alıyorsunuz hızlı olan hesabı kapıyor
  • Hesap iste bölümüyle mailinize gelecek istediğiniz size özel premium hesaplar

Uygulamanın linki:
 
  • Beğen
Tepkiler: Genc007
tuna200

tuna200

Üye
Başkasının hesabını çalmıyorlardır demi milletin başına iş açılmasın :D
 
  • Beğen
Tepkiler: Genc007


MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’in yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt