Bedava 150 DOGE Kazanmak için FIRSAT

Sponsorlu Bağlantılar

emir28

emir28

Üye
    Konu Sahibi
Çok değerli arkadaşlarım hepimizin ismini duyduğu THODEX bitcoin borsası yeni üye olan herkese 150 doge dağıtacağını duyurdu. BTC sektörüne yatırım yapmayı düşünen ve parasının gitmesinden endişe eden herkese sıfır risk ile sistemi test etme şansı sunuyor. dilerseniz hesabınıza tanımlanan DOGE'leri satıp banka hesabınıza paranızı çekebilirsiniz...

kampanya detayları şöyle:

Bu kampanya 15 Mart 2021 - 15 Nisan 2021 tarihleri arasında geçerlidir.
Bu kampanyadan sadece yeni üye olup, 3. Seviye üyeliğini tamamlayan kullanıcılar faydalanabilir.
Şartları tamamlayan kullanıcıların hesaplarına 150 Dogecoin yatırılacaktır. Dogecoin’lerin hesaba geçmesi işlem yoğunluğuna göre değişiklik göstermekle birlikte 3. seviye üyeliği tamamlandıktan sonra en geç 24 saat içerisinde gerçekleşmektedir.
Toplam dağıtılacak olan miktar 2.000.000 Dogecoin ile sınırlıdır.
THODEX kampanyada değişim yapma ve kaldırma hakkını saklı tutmaktadır.

Referansımdan üye olursanız memnun olurum. Teşekkür için lütfen referansımdan üye olun...


 
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt