Bebek bezi değiştirme

Sponsorlu Bağlantılar

Gulu Gulu

Gulu Gulu

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Bebek bezi değiştirme
Evlendiğimde eşime yaptıracağım eylemdir. Alfa bir erkek olduğum için evde tabii ki benim sözüm geçmeli. Gece 23:44 den sonra dışarı çıkması yasak. Sabah beni uyandırmayacak ve sadece kadınların olduğu bir işyerinde çalışacak. Gelecekteki karıma notlar.. Forum hala yaşıyor olursa okutmayı düşünüyorum. Tabii ben de yaşıyor olursam. İşte bunları yazdım tamam kızma ya şifremi unutmazsam editlerim. Tamam orayı da düzenlerim. Tamam ben giderim bakkala da yemeği ve çamaşırları da yaparım ama kızma ya :op:

• Beğen
Tepkiler: Baydırman

Baydırman

Baydırman

Moderator
Evlendiğimde eşime yaptıracağım eylemdir. Alfa bir erkek olduğum için evde tabii ki benim sözüm geçmeli. Gece 23:44 den sonra dışarı çıkması yasak. Sabah beni uyandırmayacak ve sadece kadınların olduğu bir işyerinde çalışacak. Gelecekteki karıma notlar.. Forum hala yaşıyor olursa okutmayı düşünüyorum. Tabii ben de yaşıyor olursam. İşte bunları yazdım tamam kızma ya şifremi unutmazsam editlerim. Tamam orayı da düzenlerim. Tamam ben giderim bakkala da yemeği ve çamaşırları da yaparım ama kızma ya :op:

Welcome to Hanımköy :ehe

• Beğen
Tepkiler: Gulu Gulu
MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Başı ideal erkek tipi sonu hayatta fazla yük alan erkek tipi

• Beğen
Baydırman

Baydırman

Moderator
Orta yolu bulmak lazım aga :pro:

MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Dışarı çıkma saati en geç bence akşam namazına 30 dk kala olmalı. O vakitten sonra çıkacaksa benle beraber çıkar . Başka yolu yok .

• Beğen
Tepkiler: Baydırman ve Gulu Gulu
Gulu Gulu

Gulu Gulu

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
  • Beğen
MAERKEK

MAERKEK

Moderator
@Genc007 Orta yol bulunur abi. Önemli olan kırmızı çizgileri iyi oluşturup riayet etmek.

• Beğen
Baydırman

Baydırman

Moderator
  • Beğen
Tepkiler: MAERKEK
Baydırman

Baydırman

Moderator
Hort

Baydırman