bcontrol12 pc için bulamadım yardım lütfen

• 7 Mayıs 2011
  • 1791 Okunma
  • 11 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. arkadaşlar ben telefona bcontrol12 yi indirdim ama pc için olanını bulamadım sitesine giriyorum başka şeyler açıklıyo sitenden alakasız şeyler ya sizlerde varsa yardımcı olsanız bana sitesi www.mobbcore.com

Yazan: elvan1993
  2. arkadaslar lutfen yardimci olun

3. saol kardeşim bu program super ya ned for speed underground u oynuyom

4. nasıl çalıştıracaz ?

5. önce gerekli olan portu açıcaksın sonra programı yönetici modunda çalıştır pc de sonra telefondan ip yle bağlan pc ne. Zaten apaçık bişi onu da sormayın lütfen

6. Sorun galiba fiber optik internette :s

7. 8530 çalıştırıyor,verdiği ip yi giriyorum ne demek?önce bilgisayarından bcontrol exe dosyasını çalıştıracaksın sonra connect2pc(bağlan diyeceksin)sana mevcut programın eskidiğini güncellemen gerektiğini söyleyen bir hata verecek onu dikkate alma oradaki wifi net adrese kendi bilgisayarının ip numarasını gireceksin (192.188.x.x gibi)sonra ok de çık mouse u seç ve mouse çalışırsa yapmıssındır ses açma-kısma tuşlarından fonksiyonlar arası geçiş yapabiliyorsun

8. Sorun bende degil herşeyi zaten yaptım ancak anladıgım kadarıyla fiber optik internet üzerinden olmuyor çünkü iş yerinde denedim normal internetle on numara calıştı underground 2 bile oynadım başka pc lerde denedim gene oldu ancak şu anda evdeyim gene çalışmıyor yardımcı olabilirmisiniz YADA BT DEN NASIL ÇALIŞTIRABİLİRİM :?

9. wave 525 de oluyormu

10. Wave s8500 kurdum bilgisayarı maus gibi uzaktan çok rahat kontrol edebiliyorum güzel program tavsiye ederim

----------Eklendi @ 21:51:45 ---------- Yazıldı @ 21:50:26 ----------

Wave s8500 kurdum bilgisayarı maus gibi uzaktan çok rahat kontrol edebiliyorum güzel program tavsiye ederim, yalnız bilgisayara şu programı kurup ordaki ip adresini telefona kurduğunuz programın ayarlar kısmında ip yazan yere girmeniz gerekiyor

----------Eklendi @ 21:52:09 ---------- Yazıldı @ 21:51:45 ----------

BControlSetup_1_0_809.exe LİNK BU

GrknYavas bunu beğendi.
  11. Sagol allah razı olsun

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
15/11/2018 - 19:51