bazı açtıgım konular gözükmüyor

Sponsorlu Bağlantılar

j700iii

Üye
    Konu Sahibi
bazı açtıgım konular gözükmüyor
açtıgım konuları aratıyorum bazıları gözüklmüyor bunun sebebi ne silinen konu falanda değil

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
Konu ismi verirseniz bizde inceleriz.İlk etapta bende silinen konu yada taşıma görmedim.

Uhops

Uhops

Üye
En üsteki arama yerinden aratıyorsan ''tüm mesajlardan'' değil. ''konu başlıklarında ara'' seçeneğini seç:oke:

Buraxlive

Buraxlive

Üye
Bazı bölümlerde konular siz paylaştıktan sonra moderatörler tarafından onay sürecine giriyor. Bunuda siz paylaştıktan sonra gelen pencerede bildiriyor. Konunuz uygun görülüp onaylandığında pm ile mesaj geliyor. Belki konunuz henüz onaylanmamış olabilir.

Metin137

Metin137

Üye
eğer o açtığınız konuda en son mesaj size aitse gözükmez bende de hep oluyor bu yüzden de konuyu açtıktan sonra yer imlerine kaydet :oke:

Reşwan

Reşwan

Emekli Yönetici
Kendi açtığın konuları görmek istiyorsan profilinden bakabilirsin, profil nickine tıklayıp Tüm konuları göster diyorsun

j700iii

Üye
    Konu Sahibi
Kendi açtığın konuları görmek istiyorsan profilinden bakabilirsin, profil nickine tıklayıp Tüm konuları göster diyorsun

öyle yapıyorum zaten ama bazı konularım nedense gözükmüyor açtıgım katagoride gözüküyor ara aratınca gözükmüyor

Uhops

Uhops

Üye
öyle yapıyorum zaten ama bazı konularım nedense gözükmüyor açtıgım katagoride gözüküyor ara aratınca gözükmüyor
benim yukarda dediğim gibi yapacaksın "konu başlaıklarında ara" dersen bulursun.

Üst Alt