bayramda dehşet dolu dakikalar

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
crazyjack

crazyjack

Üye
    Konu Sahibi
bayramda dehşet dolu dakikalar
öncelikle bayramınız mübarek olsun arkadaşlar suan nezaretten yazıyorum bu sabah yalçın şeker toplamak için çağırdı saate baktım 10 civarıydı dedim noluyo bu saatte mıllet uyur dedim direttim zorla beni aşşağı indirdi neyse çuvallarlan yüklenip çıktık yola yalçın bana çok lüküs bi site bulduğunu ve tüm şehrin zenginlerinin oturduğu bi apartman buldum dedi ve oraya gitmemizi önerdi hemdebu bayramda çuvalları şeker yerine paralarlan doldururuz dedi iyi dedim madem öyle neyse girişte güvenlik durun elinizi kolunuzu sallayarak giremezsiniz dedi biz ilkten şaşırdık noluyo kardeş bayram kutlucaz adam kesmicez dedik ama güvenlik ısrarcıydı davet belgesi ve kimlik istedi sonra yalçın güvenliğin copunu aldı ve sert darbelerle güvenliğin kafasını patlatarak içeri girmemizi sağladı apartmana girerken daha önce hiç görmediğimiz aletleri gördük süperdi gerçekten neyse yalçın artık zillere basıyo ufak ufak veletler çıkıyo sonra annelerine anne fakir çocuklar gelmiş diye sesleniyodu en sonunda dalcaktım ama yalçın zor tuttu ve bi kapıdan en az 1000 $ 'lık çek alıyoduk

1000 dolar için bi kapıdan o ağız kokusunu çekmeye değerdi gerçekten zillere basarken kapı merceklerinin altınlarla işlenişi efendime söyliyim zillerin ve paspasların asortikliği gözümüzü alıyodu adeta büyülenmiştik ve yalçın bana göz kırparak bütün zilleri kırıp paspaslarla beraber çuvallara sallamayı önerdi gerçektende can alıcı bi teklifti derken bi anda kendimizi apartmanın zemin katında bulduk ve değişik sesler geliyodu sonradan benim jeton düştü bu ses tanıdık bi sesti siren sesleri yankılanmaya başladı ve megafonlarlan etrafıınız sarıldı teslim olun diye bize seslendiler yalçın bu kadar malla beraber teslim olmamalıyız dedi ve çatıdan tüymemizi önerdi malum kabul ettim ve macera başlamıştı kanımızın son damlasına kadar kendimizi bitirene dek o mallar için eve ulaşıcaktık büyük bi kovalamaca sonunda ağacın dibinde polislerle sıkı bi pazarlığa girdik bi çuval verelim bizi serbest bırakın diyoduk ama kabul etmediler o sıra tugay geldi malları eve götürmek üzere teslim aldı ve sesler eşliğinde karanlıkta esrarengiz şekilde kayboldu uyandığımda kendimi nezarette buldum polisler mahkeme en az 5 kez ağırlaştırılmış müebbet verir diyolar bu arada tugayında malları alıp kaçtığını bize terso yaptığını öğrendik ne yapmamız lazım sizce yardmlarınızı beklyiroum arkadaşlar

TuRkiShCowboy

TuRkiShCowboy

Emekli Yönetici
Tugay ı öldür, yamuk yapmış size ...

Anıl Umut

Emekli Yönetici
Bayram kutluyor en azından :D
Sağol senin de bayramın mübarek olsun:)

Denetim_Masası

Denetim_Masası

Üye
:))

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...