Bayebit Kripto Para Borsası[Ücretsiz Para kazanma] Coin

Sponsorlu Bağlantılar

veli blod

veli blod

Üye
    Konu Sahibi
Bayebit Kripto Para Borsası[Ücretsiz Para kazanma] Coin
Merhaba arkadaşlar siz yeni olan bir fırsattan bahsedeceğim
Bayebit yeni bir Türk Kripto Para Borsası'dır. tarafından 20/12/2018 tarihinde kullanıma aktif edilmiştir.

4 farklı coini marketlerinde bulundurmasından ayrı olarak, kendi kripto para birimi olan BayeCoin'i Ocak ayında piyasaya sürecekledir.
Şu an da üye olup hesabını onaylatanlara 100 BayeCoin bedava olarak verilmektedir.

Gerek borsa sitesinin ara yüzü olsun, gerek canlı destek sistemleri olsun, gerek müşteri her zaman haklıdır politikaları olsun benim şahsi beğenimi kazanmışlar ve kalitelerini göstermişlerdir. Yatırmak yapmak isteyenler için oldukça uygun bir platformdur.
1 BAYECOİN = 31 ocakta piyasaya sürülecektir şuan net fiyatı yok ama ben 1 TL olarak çıkacağını düşünüyorum :)
ARKADAŞLAR DAĞITIM BİTMEDEN YERİNİZİ ALIN

Eğer kayıt olup ücretsiz BAYEBİT COİN kazanmak isterseniz referanslı ve referanssız linkimi bırakıyorumREFLİ LİNK TIKLA:
  • Bilgilerinizi tamamen doldurarak üye olunuz.
  • Kimlik bilgilerinizi kullanarak onaylamanızı yapınız.
  • Gün içerisinde hesabınız onaylanacaktır ve 100 Bayebit Coin hesabınıza yatacaktır.
  • ARKADAŞLAR 100 BAYECOİNLERİ ALMAMIZ İÇİN HESABIMIZI DOĞRULAMAMIZ GEREKLİ SAĞ ÜSTTEN HESAP DOĞRULAMASI YAPIP 5 DK İÇİNDE BAYECOİNLERİNİZİ ALABİLRSİNİZ
BU FIRSAT KISA İLK EXEN ÇIKKTIĞINDA OLDUĞU GİBİ 400 TL KAZANDIM KAÇIRMAYIN ARKADAŞLAR
ÖDEME KANITI :
---------ÜYE OLDUKTAN HESABINIZI DOĞRULADITAN SONRA SİZDE REF KASIP DAHA FAZLA KAZANABİLİRSİNİZ BOL KAZANÇLAR-------

BOL KAZANÇLAR... (NOT:İSTEDİĞİNİZ SORUNUZU SORABİLİRSİNİZ)
Günceldir !

Son düzenleme: