Baydemir'e Türk bayrağı ve ay yıldızlı kravat

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Burak

Üye
    Konu Sahibi
Baydemir'e Türk bayrağı ve ay yıldızlı kravat

Cumhuriyet'in kuruluşunun 87. yılı münasebeti nedeniyle Diyarbakır'da yapılan törenlere katılan BDP'li Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Baydemir'e hem Türk bayrağı hem de üzerinde Türk bayrağı bulunan kravat hediye edilince, Baydemir hem sevindi hem de protokole dönerek, "Ben hediyemi aldım" diye espiri yaptı.
Cumhuriyet'in kuruluşunun 87. yılı münasebeti nedeniyle Diyarbakır'da Valilik önünde tören düzenlendi. Buradaki törene Diyarbakır Valisi Mustafa Toprak, 7. Kolordu Komutanı Korgeneral Salih Zeki Çolak, 2. Taktik Hava Kuvvet Komutanı Akın Öztürk, Emniyet Müdürü Mustafa Sağlam, Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Baydemir, Sur Belediye Başkanı Abdullah Demirbaş, Yenişehir Belediye Başkanı Selim Kurbanoğlu askeri erkan ve çok sayıda davetli katıldı. Tören selamlamasının ardından protokole gelen bir gazinin Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Baydemir'in yanına gelerek ay-yıldızlı kravat hediye etmesi dikkat çekerken, hediyeyi alan Baydemir protokele dönerek, "Ben hediyemi aldım" diyerek espiri yaptı.
Vali Toprak'ın konuşmasının ardından tören geçişi yapalırken, askerler tören sonrası birliklerine dönerken Diyarbakır caddelerinde yürüyüş yaptı. Tören sonrası bir öğrenci protokele gelerek Vali Toprak, Kolordu Komutanı Çolak ve Baydemir'e Türk bayrağı hediye etti. Tören boyunca tören alanında geniş güvenlik önlemleri alındı.

AA

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...