Bayanlar Dikkat.. Dekolte Hasta Eder

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
ChavRash

ChavRash

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Bayanlar Dikkat.. Dekolte Hasta Eder
Göbeği, beli ve sırtı açık bırakan elbise giyen bayanlara önemli uyarı..

Göbeği açıkta bırakan üstler ve sırtı açık elbiselerle dolaşan kızlar uyarıldı: Bu kıyafetler hipertemiye (vücut ısısının normalden düşük olması) yol açar, hasta olursunuz!

Büyük Britanya Temel Bakım Vakfı'ndan Catriona Logan, "Genç insanların giyim tarzını, modanın belirlediğini biliyoruz. Ancak şu kanıtlanmış bir gerçektir ki, eğer insanlar üşürse enfeksiyonlara çok daha çabuk yakalanırlar" diyerek genç kızlara şöyle seslendi:

"Şu anda moda, kızları göbeklerini açıkta bırakmaya ya da sırtı açık elbiseler giymeye teşvik ediyor. Florida ya da İbiza'da yaşıyorsanız sorun yok ancak, Britanya'da soğuk gecelerde, özellikle bar gibi sıcak ortamlardan dışarı çıkmadan önce mutlaka sıkıca sarınmalısınız. Ancak yine de kızların bu uyarıları dikkate alacağını pek sanmıyorum."

__Midas__

__Midas__

Üye
hanımlar moda neyse onu giyerler kerdeş öyle soğukmuş,kar kış bayanları engellemez moda neyse o.

ChavRash

ChavRash

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Bana inandırıcı gelmediya, neyse...

tofy

Üye
<div class='quotetop'>(__Midas__ &#064; Dec 23 2005, 12&#58;45 AM) [post=234400]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
hanımlar moda neyse onu giyerler kerdeş öyle soğukmuş,kar kış bayanları engellemez moda neyse o.
[/b][/quote]
katılıyorummm

a21a

a21a

Emekli Yönetici
chavrash konuyu açtığın için teşekkür ederim. araştırmıştım acaba bu konuda yapılmış bir bilimsel çalışma bulabilirim diye... bulamamıştım.

bayanların fiziki yapısı gereği göbek altı bölgesinde rahim denilen çok hassas organları var ki.. soğuk sıcak, enfeksiyon vb her tehlikeye açık..
tanıdığım tüm kadın doğum uzmanları göbek açık modasının ilerde kısırlık dahil çeşitli sorunlara yol açabileceği konusunda endişeli... bu yüzden böyle üzücü sağlık sorunları ile karşılaşmamak için hanımlara tedbir almalarında yarar var derim....

jöly

Üye
<div class='quotetop'>(__Midas__ &#064; Dec 23 2005, 12&#58;45 AM) [post=234400]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
[/b][/quote]
tamamıyla haklısın midas

darkred

darkred

Üye
<div class='quotetop'>(a21a &#064; Dec 23 2005, 12&#58;53 AM) [post=234411]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
chavrash konuyu açtığın için teşekkür ederim. araştırmıştım acaba bu konuda yapılmış bir bilimsel çalışma bulabilirim diye... bulamamıştım.

bayanların fiziki yapısı gereği göbek altı bölgesinde rahim denilen çok hassas organları var ki.. soğuk sıcak, enfeksiyon vb her tehlikeye açık..
tanıdığım tüm kadın doğum uzmanları göbek açık modasının ilerde kısırlık dahil çeşitli sorunlara yol açabileceği konusunda endişeli... bu yüzden böyle üzücü sağlık sorunları ile karşılaşmamak için hanımlara tedbir almalarında yarar var derim....
[/b][/quote]
sonuna kadar arkandayım.moda ya karşı değilim ama sağlığı tehlikeye atmadan da modaya uygun giyilebilir diye düşünüyorum kardeş sonuna kadar destekçinim

Nicolas_Anelka

Üye
aslında kadın o kendine neyi güzel buluyosa onu giyebilir..

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Ben pek hastalığa dikkat edildiğini düşünmüyorum.. Genelde dış görünüşe önem veriyorlar..

mAd_girL

mAd_girL

Üye
<div class='quotetop'>(van_hoijdonk &#064; Dec 23 2005, 06&#58;13 PM) [post=235045]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
Ben pek hastalığa dikkat edildiğini düşünmüyorum.. Genelde dış görünüşe önem veriyorlar..
[/b][/quote]
haklısın van hoıjdonk bencede kimse saglıgını düşünmez

Nicolas_Anelka

Üye
dekolte bence erkegi hasta ederr..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt