Bayan şoförler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
midnight

midnight

Üye
    Konu Sahibi

cllgr

cllgr

Üye
son resimler bir harika...eline saglık kardeş :artı:

DeRMaNTeS

DeRMaNTeS

Üye
bayanlardan ehlıyetlerını gerı alalım dıyenler haklı mı acaba :huhu:

symbianboy

Üye
aslında bayanlar zoru başarıyor :DD

ChaLLenGeR

ChaLLenGeR

Üye
Çok panikler birde topuklu giyiyorlarsa kaza kaçınılmaz olur :haha:

DeRMaNTeS

DeRMaNTeS

Üye
aslında dikkatli kullanıyolar genelde, yiğidi öldür hakkını yeme dimi ama

symbianboy

Üye
dikkatli kullanıyolar trafik bazen yavaş gidiyo ama erkeklerde doğuştan bir kabiliyet var araba sürmede :D

symbianboy

Üye
dikkatli kullanıyolar trafik bazen yavaş gidiyo ama erkeklerde doğuştan bir kabiliyet var araba sürmede :D

Caine

Caine

Üye
ya erkeklerin eli tabi biraz daha yatkın ama inanınki kadınlardan daha sakar park eden erkekler ve beceriksiz sürüp kazalara neden olacak erkeklerde tanıyorum :DD

yaw kaza geçirdik diye sakın ben sanmayın :vur:

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Hepsi.. :bravoo:

slayer

Üye
yetenekliler.... :huhu:

hidayet

hidayet

Üye
nasıl becermişler arabaları o hale getirmeyi anlamadım elle koysan daha zor olurdu bee :ah: :D

zkz

Üye
baan surucuden uzak durmak lazım.benim basıma neler geldi :vur:

Exalans

Exalans

Üye
bende kız arkadaşıma araba alacaktım vazgeçtim tank falan alıyım bari :)

fcinar53

Üye
bravo bu kadar olur hele o taşın üstüne nasıl çıkmış çok merak ediyorum.aslında ağlanacak hallerine gülüyoruz yani resman kara mizah

buyuleyici_kiz

Üye
Hadi canım atıyorsunuz photoshop :P

..::Riddick::..

..::Riddick::..

Üye
Saol çok süper resimler... ;;)

Son resimdeki BMW'ye içim gitti yavv :ah:

gentleman

gentleman

Üye
saol kardeş resimler çok iyi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt