Aksiyon Battlefield 5 Açılmıyor

Sponsorlu Bağlantılar

Silinen Üye 2553318

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Battlefield 5 Açılmıyor
doğru bir şekilde kurup ***** yapıyorum ve tıkladığımda siyah ekran geliyor. sağ üst köşede bir şey doluyor ama sonra pencere kapanıyor.

KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
doğru bir şekilde kurup cra ck yapıyorum ve tıkladığımda siyah ekran geliyor. sağ üst köşede bir şey doluyor ama sonra pencere kapanıyor.
Sistemin oyunu ya kaldirmiyordur ya da crackte sorun vardır. Sistemini paylaşırsan daha sağlıklı bilgi verebilirim sana. Aida64 veya CPU Z programlarıni kullanabilirsin.

• Beğen
Tepkiler: Silinen Üye 2553318
Eren Değerli

Eren Değerli

Moderator
Aşağıdaki programı yükleyip ekran görüntüsü atarsan yardımcı olabiliriz.
GPU-Z 2.18.0

• Beğen
Tepkiler: Murat Alper ve Silinen Üye 2553318

Silinen Üye 2553318

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Sistemin oyunu ya kaldirmiyordur ya da crackte sorun vardır. Sistemini paylaşırsan daha sağlıklı bilgi verebilirim sana. Aida64 veya CPU Z programlarıni kullanabilirsin.
Aşağıdaki programı yükleyip ekran görüntüsü atarsan yardımcı olabiliriz.
GPU-Z 2.18.0

bu şekilde

KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye

bu şekilde
Sadece işlemci ve ram miktarı yazıyor. Ekran kartı modeli nedir? Belki ekran kartın oyun için yeterli değildir. Ayrıca bu bilgisayar dizüstü bilgisayar sanırım?

• Beğen

Silinen Üye 2553318

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Sadece işlemci ve ram miktarı yazıyor. Ekran kartı modeli nedir? Belki ekran kartın oyun için yeterli değildir. Ayrıca bu bilgisayar dizüstü bilgisayar sanırım?
amd radeon r5 m430 2048mb
call of duty infinite warfare + call of duty advanced warfare oynayabilmiştim.
battlefield 1'i de oynadım.
evet dizüstü bilgisayar.

KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
amd radeon r5 m430 2048mb
call of duty infinite warfare + call of duty advanced warfare oynayabilmiştim.
battlefield 1'i de oynadım.
evet dizüstü bilgisayar.
Ekran kartı giriş seviyesi bir kart. Yani zayıf. O yüzden bu ekran kartı ile en yeni oyunları oynayamazsin. Keske laptobu alırken ekran kartlarına daha detaylı baksaydin. Zaten ekran kartı paylaşımlı sanırım sistemin raminden kullanıyor. Bu işlemciye sahip laptopta takılı olan ekran kartına bak. O söylediğin oyunları ben GT 730 ekran kartı ile oynadım. Bu da giriş seviyesi bir kart. Benim nasaustu PC 10 senelik nerdeyse. Ben bu pc de son çıkan tomb raider oyunlarını da sorunsuz oynadım. Sonuç olarak ekran kartı hem eski hem de zayıf giriş seviyesi.

• Beğen

Silinen Üye 2553318

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Ekran kartı giriş seviyesi bir kart. Yani zayıf. O yüzden bu ekran kartı ile en yeni oyunları oynayamazsin. Keske laptobu alırken ekran kartlarına daha detaylı baksaydin. Zaten ekran kartı paylaşımlı sanırım sistemin raminden kullanıyor. Bu işlemciye sahip laptopta takılı olan ekran kartına bak. O söylediğin oyunları ben GT 730 ekran kartı ile oynadım. Bu da giriş seviyesi bir kart. Benim nasaustu PC 10 senelik nerdeyse. Ben bu pc de son çıkan tomb raider oyunlarını da sorunsuz oynadım. Sonuç olarak ekran kartı hem eski hem de zayıf giriş seviyesi.
tomb raider'ı oynayabildim bu ekran kartıyla. bence battlefield 5'teki sorun başka bir şey.

KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
tomb raider'ı oynayabildim bu ekran kartıyla. bence battlefield 5'teki sorun başka bir şey.
O zaman oyun bozuktur ya da dediğim gibi crackte sorun vardır. Ancak ekran kartı gerçekten çok kötü. Bu kartla sen cod WW2 veya assasin Creed in son oyunlarını oynyabildin mi? Bu saydığım oyunları acmiyorsa Battlefield 5 i hiç açmaz zaten.

• Beğen

Silinen Üye 2553318

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
O zaman oyun bozuktur ya da dediğim gibi crackte sorun vardır. Ancak ekran kartı gerçekten çok kötü. Bu kartla sen cod WW2 veya assasin Creed in son oyunlarını oynyabildin mi? Bu saydığım oyunları acmiyorsa Battlefield 5 i hiç açmaz zaten.
cod ww2 oynadım ama assassins creed originde en düşük ayarlarda bile sorun yaşadım. oyunun optimizasyonuna göre değişiyor. mesela gta5 de 800x600 de 50fps alırken ac originde en düşük ayarda 20 fps alıyordum :D
origini tekrar yükleyin diye bir hata da veriyor arada. tekrar yüklüyorum siyah ekran. en iyisi dediğin gibi ***** bakayım. teşekkürler yardım için.

KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
cod ww2 oynadım ama assassins creed originde en düşük ayarlarda bile sorun yaşadım. oyunun optimizasyonuna göre değişiyor. mesela gta5 de 800x600 de 50fps alırken ac originde en düşük ayarda 20 fps alıyordum :D
origini tekrar yükleyin diye bir hata da veriyor arada. tekrar yüklüyorum siyah ekran. en iyisi dediğin gibi cra ck bakayım. teşekkürler yardım için.
Arkadaşım ekran kartın giriş seviyesi bir kart. O yüzden bu ekran kartından oyun anlamında hicbirsey bekleme. GTA 5 i bile en düşük cozunurlukte 50 FPS ile anca oynayabildigini söylüyorsun. Benim 10 senelik makinede GTA 5 i orta ayarlarda çok rahat oynuyordum. Boşuna yeni ***** le filan uğraşma. Çünkü oyunun minimum istediği ekran kartı GTX 1050. Benim laptopları sevmeme sebebim işte bu yüzden. İ7 işlemci koyuyor ekran kartını 4 senelik yapıyor 3 milyara millete satıyor. Senin laptoptaki ekran kartı da 4 sene önce çıkmış zaten. İnternetten bakabilirsin.

Silinen Üye 2553318

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
diğer ekran kartını kullanınca oyun açıldı :)
ama şimdi de ekran geliyor ve kapanıyor

o sorunu çözdüm şimdi de dolma simgesi doluyor olarak gösteriyor ama ekran gelmiyor.

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
İşlemci Filan Çift Çekirdekse Açılmaya Bilir.Diğer İhtimaller İse Oyunun İçindeki Gerekli Programları Yüklememişsindir.Yani Firemo work mudur nedir o tarz şeyler

• Beğen
KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
Ekran bu oyun için yeterli değil. Ben de cod WW2 yi oynayamiyorum mesela. İlk videodan sonra kalıyor öyle. Bence daha fazla zorlama. Bir oyun için ekran kartını yakmaya bozmaya degmez

• Beğen
Tepkiler: Murat Alper
Eren Değerli

Eren Değerli

Moderator
İşlemci Filan Çift Çekirdekse Açılmaya Bilir.Diğer İhtimaller İse Oyunun İçindeki Gerekli Programları Yüklememişsindir.Yani Firemo work mudur nedir o tarz şeyler
O tür şeyler eğer yüklenmesi gerekiyorsa otomatik yüklenir. Çoğu setup larda öyle. Bence onla alakalı değil işlemci veya ekranla alakalıdır.

• Beğen
Murat Alper

Murat Alper

Moderator
Ekran bu oyun için yeterli değil. Ben de cod WW2 yi oynayamiyorum mesela. İlk videodan sonra kalıyor öyle. Bence daha fazla zorlama. Bir oyun için ekran kartını yakmaya bozmaya degmez
Aslında kaldırması lazım bende fi tarihinden kalma Radeon 8670 var ama yine oynatıyor nasıl oluyorsa

• Beğen

Silinen Üye 2553318

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
gerekli programlar yüklü evet

Misafir - 136421

benim ki de yüklenirken açılıyordu ama yüklenmesi tamamlanınca acılmadı acılmıyor bunu nasıl düzeltebilirim

• Beğen
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
O tür şeyler eğer yüklenmesi gerekiyorsa otomatik yüklenir. Çoğu setup larda öyle. Bence onla alakalı değil işlemci veya ekranla alakalıdır.
Bazen Yüklü Diye Yüklemiyor Onar Dediğinde yada Yeniden Başlatınca filan Düzeliyor

• Beğen

Üst Alt