bataraya takılı olduğunda neden böyle yapıyor !!!!

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
akondd

akondd

Üye
    Konu Sahibi
bataraya takılı olduğunda neden böyle yapıyor !!!!
arkaadalar elimde dell 5110-B67F45 latop var pc 2 gün önce win7 ultimate 64 bit yükledim. Fakat birşey dikkatimi çekti ekran kartı 1 gb olasına rağmen pc şarjdan çıkartıldığında oyunlarda kasma oluyor. tekrar taktığımda ise düzeliyor. Acaba bataryanın gücü mü yetmiyor yoksa yazılımsal bir hata mı var.

Teom@n

Teom@n

Üye
guc seceneklerinde secili olan profili duzenle yada oyun oynamaya baslamadan once guc seceneklerinden yuksek performansı sec

Polymath

Polymath

Üye
guc seceneklerinde secili olan profili duzenle yada oyun oynamaya baslamadan once guc seceneklerinden yuksek performansı sec

Aynen fakat bu durumda şarj çok az gidecektir. Şaşırma :)

technoshark

technoshark

Üye
Kesinlikle akım düştüğü için sorun oluşturuyor olabilir, laptopun şarjda kalsın ama bataryasını çıkart istersen ;) oyun esnasında...

_RYUK_

_RYUK_

Üye
bende de dell 5010-7892 model laptop var ben de aynı sorun olusuyordu.suan oyun oynarken bataryayı sokuyorum oyle oynuyorum

ANIL

ANIL

Admin
arkaadalar elimde dell 5110-B67F45 latop var pc 2 gün önce win7 ultimate 64 bit yükledim. Fakat birşey dikkatimi çekti ekran kartı 1 gb olasına rağmen pc şarjdan çıkartıldığında oyunlarda kasma oluyor. tekrar taktığımda ise düzeliyor. Acaba bataryanın gücü mü yetmiyor yoksa yazılımsal bir hata mı var.

bu çok normal bir durum. bataryanın gücü yetemeyebilir. ayrıca batarya ile oyun oynaman bataryaya zarar verir.

15097

15097

Üye
bataryanın gücü yetmiyordur :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt