Başkanı bile dinlemiyor

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kingmortall

Kingmortall

Üye
    Konu Sahibi
Başkanı bile dinlemiyor

[h=2]Fenerbahçe'nin kaptanı Alex, yönetimden gelen "yasak" konusunda yine twitter üzerinden cevap verdi. Brezilyalı yıldız, " Twitter benim, istediğim zaman kullanırım" dedi.[/h]
Alex krizinde sular tam duruldu denilirken, kaptan yine twitter üzerinden gündeme damgasını vurdu... Hatırlanacağı gibi kısa bir süre önceki görüşmede Aziz Yıldırım oyuncusuna, “Burası kurumsal bir kulüp. Twitter, facebook gibi ortamlarda konuşma. Söyleyeceğin bir şey, sıkıntın olursa gel bizle paylaş” demiş, mesajını vermişti. Ancak Sambacı, dün bu konuyu hatırlatan takipçisine, “Twitter benim, istediğim zaman kullanırım” diyerek tavrını gösterdi. Alex’in bir başka çarpıcı mesajı da hocasıyla ilgili oldu. “Aykut Kocaman’ın yardımcısı olur musun?” sorusuna kısa ve net yanıt verdi: İstemem! İşte o diyaloglar...

İşte o sorular ve cevaplar...

fıratorhan?@gfbfirat12
"Aykut Kocaman'ın yardımcılığını yapmak istermisin kaptan... ?"
-İstemiyorum...

@FurkanToraman1
"Tarafsız gözle bakarsan sen mi , Pablo Martin Batalla mı?"
-Batalla

@sadik_80
"heykel işi ne oldu alex"
-Ben bu heykel hic bilmiyorum.

@alperenkpln
"Kaptan sence en iyi teknik direktör kim? Zico mu?"
-Luxemburgo

@fenerbahce1907_
"Kaptan Galatasaray'a gideceğini söyleyenlere ne diyorsun?Komikler değil mi? "
-Çok komik. Burasi sadece FB.

@CyaTemur
"Kaptan sen buyuk topcu..ama fenerbahce cok daha buyuk..taraftar seni seviyor yaptiklarin icin ama sen yinede sozlerine dikkat"
-Sen dogru Soyledi. FB Cok ama Cok buyuk.ben sadece 1 oyuncu..

@johnnycgoode_
"Kaptan sen mi daha iyi, Murat Hacioglu mu? Bence Murat Hacioglu"
-Bence de. Ben onu cok seviyorum.

haltie

haltie

Üye
Gemileri yakmış adam, bir de bütün fener taraftarı hipnotize edilmiş gibi sorulara bak yapılanlara bak ayıp ya ben utanıyorum bu adama yapılanlara , bu adam feneri satmadi bütün başarilarda en büyük paya sahip bir oyuncu karakteri kişiliği harıka her anlamda 4 4 lük yazık sadece yazık, çok uzun yıllar hizmet edebilirdi ama taraftar ve camia ona ayağı kırılmış yarış ati muamelesi yapmaya devam ederse tatile bile gelmez

Jitou

Jitou

Üye
Haklısın çok yazık 8 senesini vermiş tarihe geçmiş rekorlar kırmış adama bu yapılır mı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...