Başkan el koydu

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
jewel_ma21

jewel_ma21

Üye
    Konu Sahibi
Başkan el koydu
Başkan el koydu!

Alex’in sitesinde Daum’u eleştirmesi sıkıntı yarattı. Aziz Yıldırım yerli oyunculardan sonra yabancılara da internet yasağı getiriyor!

Sambacı yönetime hesap verecek
‘Teknik heyeti eleştirme’ yasağını delen Alex’i Sarı-Lacivertli yöneticilerin bir kaç gün içinde sorguya çekeceği ifade edilirken, Sambacı’ya ciddi bir para cezası kesilmesi bile gündemde. Yerli oyunculara uygulanan kendi internet sitelerinden açıklama yapma yasağının Başkan Aziz Yıldırım’ın talimatıyla bundan sonra yabancılara da uygulanması bekleniyor. Böylece çifte standarttan yakınan yerli oyuncuların sıkıntısı da ortadan kaldırılmış olacak. Öte yandan Alex’in internet sitesine yaptığı açıklamaları daha önce Daum ve yönetim ile paylaştığı öğrenildi.

Alex ne demişti?
“Şimdiye dek, geçen yıla oranla iyi bir görüntü sergilemedik. Aynı eksiklerimiz var ve farklı birşey sunamadık. Futbolcular isteksiz değil, hatta daha çok istekliyiz. Ama saha içinde organizasyon eksikliği var. Rakipler bizim nasıl oynadığımızı biliyor. Eğer yeni birşey yapamazsak, maçlar zorlu olacak. Arka arkaya üçüncü kez şampiyon olacağımıza inanıyorum ama daha çok antrenman yapmalı ve daha iyi oynamalıyız.”

Gokhan43

Gokhan43

Üye
Alex'e sonuna kadar hak veriyorum.Bunlar gerçekler , Aziz başkandan önce Daum'un bunlardan ders çıkaramsı gerek. :vur:

Kin_ittifak

Kin_ittifak

Üye
bencede daum 2 macın hesabını versin

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Alex doğru olanı yapmadı bence..

Çünkü eleştiriler takım içinde belirtmesi gerekir.. ;)

Gokhan43

Gokhan43

Üye
Ama eleştirilerde haklı.. :(

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Ona lafım yok ama aile içi sorunlar dışarı yansıtılmaz...

seriFBurak

seriFBurak

Üye
kemk kırılır kan içinde kalır !
gibi bi laf wardı anlamassnzdır!..

sambadisakkarit

Üye
:P Kol kırılır yen içinde kalır. ;;)

Quattro

Quattro

Üye
tamam olumsuzlukları basına yansıtmamalı ama Alex sonuna kadar haklı ve onun fikrini takım içinde dinleyen olduğunu sanmıyorum.Oyüzden Alexde internet sitesinde fikrini belirtmiş...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt