Başkan adayları konuştu

 • 4 Mayıs 2011
 • 313 Okunma
 • 3 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
 1. Galatasaray'da başkan adayları Mehmet Helvacı, Turgay Kıran ve Ünal Aysal basın toplantısı düzenledi. Helvacı kurumsallaşmanın hedeflerinde olmadığını, Turgay Kıran en önemli gücünün Galatasaray aşkı olduğunu ve Ünal Aysal da sportif başarıda sürekliliği sağlamanın il hedefleri olduğunu söyledi.  Galatasaray'da başkan adayları yaptıkları basın toplantılarıyla vaatlerini ve hedeflerini açıkladı.
  HELVACI'NIN SÖZLERİ
  İlk önce basın önüne çıkan Mehmet Helvacı, kurumsallaşmanın dışında daha çok sportif başarıya önem verdiklerinin altını çizerken, yeni yönetici yüzleriyle kulübü tanıştıracaklarını, golf, tenis ve satranç branşlarını kuracaklarını söyledi.

  KIRAN'IN SÖZLERİ
  İkinci sırada basın önüne çıkan Turgay Kıran da, en önemli gücünün Galatasaray aşkı olduğunun altını çizerken, sarı-kırmızılı takımın şampiyon kadrosunu kuracakları sözünü verdi. Kıran ayrıca tüm zamanların eylem yönü en kuvvetli ekibinin kendileri olacağını da iddia etti.

  AYSAL'IN SÖZLERİ
  Son olarak basın karşısına çıkan Ünal Aysal ise Galatasaray modelinin ortaya koymak listelerinin en başında olduğunun altını çizerken, seçilmeleri halinde 3 ayrı aşama belirlediklerini ve bunun 100 günlük, 1 yıllık ve 3 yıllık hedefler olduğunu söyledi. Aysal ayrıca Adnan Polat yönetimine de teşekkür etti.

   


  Yazan: tragedie
 2. Kıran şapkadan çıktı sanki..Helvacı olmazsa şaşırırdım zaten..Aysal en kuvvetli aday gibi duruyor.Galatasarayımız için hayırlısı olsun :oke:
   
 3. Sanki Adnan Polat yönetiminden biri değilmiş gibi konuşması deli ediyor beni. Umarım yarın çoğunluk sağlanır da dersini alır.
   
 4. ünal aysal eto sözünü unutmıyacaz seçilirsen etoyu istiyoruz ha gelir valla külüp önüne hatırlatırım :ehe
   
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
16/01/2019 - 04:18