Basit Browser Oyun Arıyorum

madlenx123

Üye
    Konu Sahibi
Meraba,ben sitede yeniyim konuyu yanlış yerde açmış olabilirim bunun için şimdiden özür dilerim.

Ben BiteFight gibi yani flash player gerektirmeden oyanayabiliceğim browser oyun arıyorum lütfen yardımcı olun şimdiden teşekkürler.

RecepKayaTR

RecepKayaTR

Üye
ONLİNE OYNUCAKSAN LEGEND ONLİNE oyna güzel oyun Yandexde flash gerektirmiyor

OFFCENT

OFFCENT

Üye
:)

OFFCENT

OFFCENT

Üye
Uyumayanlar :) maxicep bağımlılık yapıyor

OFFCENT

OFFCENT

Üye
tm teşekkürler

MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt