Basınızdan gecen komik ama unutamadıgınız olaylar

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Gokhan43

Gokhan43

Üye
    Konu Sahibi
Basınızdan gecen komik ama unutamadıgınız olaylar
Ben anlatayım;
Gecen bos derste arkadasla oturuyoruz.Onden 6600ı olan bir ark. bluetoothu ac mesajlasalım dedi.Bende actım.10-15 sn sonra bluetoothdan mesaj geldi.Gelen mesaj suydu: BLUETOOTH ACIKMI? yanımdaki arkadasla koptuk.Yerlere yattık gulmekten... :lol2: :lol2:
--------------------------------------------------
Sizlerde anlatın az gulelim..

aTTra

Üye
Euehehehe, çok güzel. Benim başımdan geçen olaylar varda, şimdi biraz işim var bi ara anlatırım uzun uzun ..

Gokhan43

Gokhan43

Üye
    Konu Sahibi
Bekliyoruz azda sen guldur... :):)

EaSy_As_LiFe

EaSy_As_LiFe

Üye
Geçen arabyı aldım yarım depo benzin vardı eve geldiğimde bitmişti.Peder bey akşam eve geldiğinde benzini bitirmişsin diye sitem etti.bende depo delinmiş dedim.Bu da inanmış arabayı saniye götürmüş :)

Hacker515

Üye
Bu olay 1998 olmuş ama onda gülmemiştim.Şimdi hatırladıkca :lol2:
Çocuktum France98 seyr ediyordum.Fransa şampiyon oldu.Ben kendi kendime dedim ki acaba nerden bilmişlerdi Fransa şampiyon olacakta France98 koymuşlar şampiyonanın ismini.Uzun süre kafamda bu soru kaldı. :rolleyes:

ardaca

Üye
harika !!!!!

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Gülecek o kadar çooook şey oluyorki hergün okulda....

Bigün kopya çekiyorum sınavda arkaya yumuldum şıkları okuyorum... Bİrisi dokundu omzuma yanımdaki arkadaş sanıdım yaw dur 2 dk amele hoca görmezken cevapları alayım dedim bidaha çağırdı ne var be dedim arkama bi döndüm..

Coğrafyacı karşımdaydı şok oldum sınıf koptu tabi biz rezil olduk...

fresher

Üye
bi arkadasla hukuk sınavından 5 dakka öncesi dialogumuzu anlatıyım:

a:abi naber?gunaydın..
ben:gunaydın calıştın mı vizeye?
a:calıstım ya calısmaz mıyım?ama cok uzundu ya en az 80 sayfa not okudum..
ben: :blink: hadi yaa ne 80 sayfası yaaa!!!
a:abi notlar yaklasık 80 sayfaydı.sen hangi konuyu calıstın??
ben:bu notları işte(bu arada benim notlar 4-5 sayfaydı)."hak" değilmiydi konu??!!
a:abi ne "hak"kı ya yanlıs konuyu calısmıssın o 2.donemin konusu.
hoca:hadi cocuklar sınav baslıcak siz hala dısardasınız...
ben:ya ne sınavı yaa yanlıs konuyu calısmısım(fısıldayarak tabi)..
a:abi bundan sonra gelirsin artık derslere...
ben: :blink: :off: :angry:

BeJeKe

Üye
bende bir gün babamla arabada gidiyoruz işte o anda da radyo açıktı radyodan bir ses geldi hani telefon çalmadan önce gelir ya dıdıdıdıııtıtıtıtıtıtı falan filan öle bi ses bnde tam o anda babama dedimki ''baba telefonn çalıcak herlde'' ve bana karşılık olarak aynı anda radyodan ''hayır çalmıyacak'' cevabı gelmez mi işte o anda dünya ile irtibatı kopardım :lol2: :lol2: :lol2: :lol2: :lol2:

MobiLe_ManiA

Üye
ii walla...müneccim gibi adsın bea...:)

ibonline

ibonline

Üye
kücükken arkadaslarla kafeye gittik neyse oturduk derken garson geldi ne icersinizi diye sordu bizim bir arkadas önceden duydugu ama icmedigi nefesteyi istedi tabi garson bön bön baka kaldı biz yıkıldık gülmekten arkadas nescafe istiyormus vakayı garsona acıkladık sonra anladı :) :) :) :)

Haberci

Haberci

Üye
sabah sabah güldürdün beni :) Allah da seni güldürsün emi...Saygılar...

ibonline

ibonline

Üye
:)

wincih

Üye
bir adsl modem öyküsü
annemin bir tanıdığına adsl modemi kurdum her şeyi gösterdim bıraktım çıktım her neyse 2 hafta sonra bir telefon geldi
-ö. hanım: ekin kurduğun modem çalışmıyor getir
ben: 1 haftadır sorun yoktuı bi şeymi var
ö: nete giren zımbırtıyı açınca her yer açılıodıu şimdi açılmıo
b: spy taraması yaptınız mı?
ö: o ne ya türkçe konuş
b: neyse modemin ışıkları yanıoomu ?
ö:hyr
b::blink: nete modemi açmadan nasıl bağlanmaytu düşünüyorsunuz
ö: walla dün sinirlendim duvara attım bi daha açılmadı değiştir şunu yoksa aramız bozulur
b: aramızda bi bokmu vardı sanki bozulmassa a.q. annemede söylşeyecem snn gibi kazmaları başıma bela etmesin çattt

DefectoR

Originally posted by wincih@Apr 11 2005, 03:35 PM
bir adsl modem öyküsü
annemin bir tanıdığına adsl modemi kurdum her şeyi gösterdim bıraktım çıktım her neyse 2 hafta sonra bir telefon geldi
ö: walla dün sinirlendim duvara attım bi daha açılmadı değiştir şunu yoksa aramız bozulur
b: aramızda bi bokmu vardı sanki bozulmassa a.q. annemede söylşeyecem snn gibi kazmaları başıma bela etmesin çattt
[post=28374]Quoted post[/post]​
Seni tanıyan biri olarak, olayı gözümüm önünde canlandırdım, sen şimdi teli kapadıktan sonra küfüre devamda ettin tabe :wacko:

busem

Üye
benim olayım komiklikten çok rezil olmaktı aslında ama sonradan düşündükçe çok güldüm..bi gün alışveriş yapmaya gitmiştim arabamı park ettim bi güzelce ve alışverişimi yapıp çıktım.yalnız kafam çok dalgındı.arabanın önüne geldiğimde kapıyı zorluyorum anahtar girmiyor sinir oldum bi türlü anahtar girmiyor.bi adam yaklıştı yanıma ve

-bu anahtarla denerseniz daha rahat açarsınız diyeek anahtarını uzattı

kıpkırmızı olmuştum o an.dalgınlığımın kurbanı oldum özür dileyerek kendi arabama doğru yurudum:)sonradan eve giderken yolda çok gülmüştüm ama

Gokhan43

Gokhan43

Üye
    Konu Sahibi
Originally posted by busem@Apr 11 2005, 06:06 PM
benim olayım komiklikten çok rezil olmaktı aslında ama sonradan düşündükçe çok güldüm..bi gün alışveriş yapmaya gitmiştim arabamı park ettim bi güzelce ve alışverişimi yapıp çıktım.yalnız kafam çok dalgındı.arabanın önüne geldiğimde kapıyı zorluyorum anahtar girmiyor sinir oldum bi türlü anahtar girmiyor.bi adam yaklıştı yanıma ve

-bu anahtarla denerseniz daha rahat açarsınız diyeek anahtarını uzattı

kıpkırmızı olmuştum o an.dalgınlığımın kurbanı oldum özür dileyerek kendi arabama doğru yurudum:)sonradan eve giderken yolda çok gülmüştüm ama
[post=28572]Quoted post[/post]​

Gercektende gulunc bir durum.Allah kimseyi dusurmesin.AMİNNN

busem

Üye
aminnnn...valla dalgın olmamaya çalışın benden söylemesi:)

wincih

Üye
Originally posted by DefectoR+Apr 11 2005, 03:38 PM--><div class='quotetop'>QUOTE(DefectoR &#064; Apr 11 2005, 03:38 PM)</div><div class='quotemain'><!--QuoteBegin-wincih@Apr 11 2005, 03:35 PM
bir adsl modem öyküsü
[post=28374]Quoted post[/post]​
Seni tanıyan biri olarak, olayı gözümüm önünde canlandırdım, sen şimdi teli kapadıktan sonra küfüre devamda ettin tabe :wacko:
[post=28378]Quoted post[/post]​
[/b][/quote]

yok nazikçöe ettim snn ananı yerine anneciğinizi nede olsa bayandır küfredersek bile kibar olmamız lazım değilmi ?

(O ZAMAN KADINLAR NEDEN ERKEKELERLE EŞİT OLMAK İÇİN UĞRAŞIP DURURLAR)

glegend89

Üye
1)kuzen besmeleyi: mismillahimahramihim diye çekerdi. töbe töbe
2)öbür kuzen: eşek kuran çarpsın derdi... ya sabır
3)tolga diye bi arkadaş vardı, manolya pastanesine girdik, 3 profiterol istedik, adam: sarayımmı elde mi yersin dedi, tolga: sarayın... yuh artık
4)gazeteden, vaduz maçında ailtonun skor garanti olursa 7*-75. dakkada oyundan alınacağını okumuştum, sonra maçı izlediğim arkadaşlarla iddaya girdim, kazandım:) komik diil ama çok güldüm. tabi iddadan kazandıklarımı istemedim. eşşek kuran çarpsın ki
5)arkadaşım anlattı: kız arkadaşı buna bj yapıyomuş, çocuk vakit yaklaşınca "geliyo" demiş, kız "ne galeyooo" demiş. ayıp ayıp
6)özlem die bi kız vardı, çocuk gibi konuşmaya alıştırmış dilini, annesiyle arkadaşlarıyla fln çocuk gibi konuşuyodu. bigün kantinde sakız aldı, kantinci:"ne aldın kızım" özlem:"şakıj aldım" kantinci:"ne aldın, ne aldın???" özlem:"şakıj şakıjjj" bööööööö
7)doğa diye salak bi arkadaşım vardı, ataşehirde oturuyodum, son otobüs 9.15 deydi. antremandan çıktık, doğa bana hadi bişeyler yiyelim dedi, son otobüs 9çeyrekte, yarım saatte ne yicez dedim, bana "9.15 mi? 10 olmaz mı" demişti.. supergeri
8)eski evimiz sitedeydi, sitenin havuzunda abimle arkadaşı küçük bi kızı 2 kat yüksekliğine kadar havuza fırlattı. çocuğun havadaki hali süperdi. üffffff hakkaten mi
9)arkadaşla basket oynarken ufak bi çocuk geldi, arkadaştan topu istedi hep potaya attı vs, arkadaş "tamam artık biz oynicaz" dedi. çocuk banane banane dedi, arkadaş"sen çok yaramazsın" dedi, çocuk "yarr*k sensin o.ç" dedi...allahım ya
10)abime tinerci ufaklık yaklaştı, abi mendil alsana dedi, abim almicam dedi, çocuk "seni s*kerim" dedi, abim "ufacıksın, neyle s*kiceksin" dedi, çocuk" yafallak ile" dedi. aman tanrımmmmmmm

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt