barriosquare_0.2.1_all.deb programı kaldıramıyorum yardımlarınızı beklıyorum


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

xredbull

Üye
    Konu Sahibi
slm arkadaslar n900 umu yenı aldım adlı bir programı rootsh yüklü olmadan x termınalde kurmaya çalıştım ve sonra baktım n900 de ıconu mavi gözükuyordu sonra deb uzantılı programlar için rootsh yüklemek gerekiyormuş rootsh yükledikten sonra icon internetteki icona döndü
ama programı açmıyor, açmadıgı gibi bu programa tıklarsam bilgisarım ile n900 data kablosuyla haberleşemiyor bu programı kaldırmak istiyorum ama kaldıramıyorum yardımlarınızı bekliyorum

suda gainroot
cd MyDocs
dpkg -i barriosquare_0.2.1_all.deb

şeklinde yükledim
 

whophoper

Üye
bence güzel bir hard format at hem öğrenmişte olursun sorununda çözülmüs olur bir arkadasın verdiği n900de olmazsa olmaz yazılımları yükle sonra birde güzel backup yap ilerde bir problem olursa image dosyası gibi kullanıp temiz olur :)
 

xredbull

Üye
    Konu Sahibi
:D o nasıl oluyor whophoper yardım edersen sevinirm adım adım yazabilir mısın ben daha yeni aldım için yanlış yapmayım

--------------- Ekleme ---------------

saolasın burda varmış ama x termınalden kaldırmasını ogrenseydım daha ii olurdu
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Benzer Konular

MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt