Barça'dan boşuna kovulmamış

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
'Davut

'Davut

Üye
    Konu Sahibi
Barça'dan boşuna kovulmamış
İspanyol basını, Hollandalı teknik adamın Barça'dan ayrılmasına sebep olan hatalarını tek tek sıraladı.İspanyol basını, saha dışında oyuncularına tam özgürlük tanıyan Hollandalı teknik adamın Barça’dan ayrılmasına sebep olan hatalarını tek tek sıraladı. Sport gazetesi, Katalan ekibinin, Guardiola göreve geldikten sonra Rijkaard modelini rafa kaldırarak ayağa kalktığını yazdı
İspanyol Sport gazetesi, Frank Rijkaard’ın, Barcelona’daki tartışılan uygulamalarını tek tek kaleme aldı. Hollandalı teknik adamın, Katalan kulübüyle yollarını ayırmak zorunda kalmasını demokratik yapısına bağlayan gazete, Rijkaard’ın futbolculara aşırı güvenmenin faturasını ödediğini savundu.
Josep Guardiola’nın göreve geldikten sonra Rijkaard modelini terk ederek, Barcelona’yı başarıdan başarıya koşturduğu iddia edilen Javier Miguel imzalı haberde, Hollandalı teknik direktörün uygulama yanlışları ve Barça’da değişen yapı gözler önüne serildi. Frank Rijkaard, eleştirilen uygulamalarına Galatasaray’da büyük ölçüde devam ediyor.

konuyu yanlışlıkla fb bölümüne açmışım artık biri gs bölümüne atar....

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
Rijkaard ı çok seviyorum ya. Bazen akıl almaz işler yapmaya çalışşa da...Aman nazar değmesin..Bu şekilde devam...!

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
:ehe:ehe:ehe aman başımızdan eksik olmasın..

arslansem

arslansem

Üye
Ben de Daum u çok seviyorum.Türkiye ile kandırıyor taraftarı.Avrupa ya gelince fıs :ehe

'Davut

'Davut

Üye
    Konu Sahibi
Ben de Daum u çok seviyorum.Türkiye ile kandırıyor taraftarı.Avrupa ya gelince fıs :ehe
daum ne alaka bu konu ile.....
daum tsl'de başarı elde eder rekor kırar avrupa'da öyle kolay değil
üstelik bu sene avrupa'da 1 mağlubiyetimiz var üstelik grup sıralamasında 2 . sıradayız.3 puanla eğer gs ile kıyaslıyorsan gs 4 puanda bumu fıssss oluyor...siz kim neyle kandırıyor fenerbahçe'yi bu sene yenecezlemi yoksa kandırıyorlar üstüne üstlük gs'nin avrupa'da son 7-8 senedir birşey yaptığını göremedim gören varmı......

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
neyse fazla uzatmayalım arkadaşlar herkes kendi takımına baksın..biz rekorumuza devam ederiz İnşallah..

TwiNKie...

TwiNKie...

Üye
Bu tip konular olduğunda kimse birbiriyle uzlaşamıyor nedense. Dürten olmasada herkes bir üste çıkma çabasına giriyor. Bu haberlerin kaynaklarında bile böyle. Haber ile ilgili yorumlar yapmak daha mantıklı. Ayrıca yöneticilerde konunun gerekli yere taşınmasıyla ilgili gerekeni yaparsa iyi olur...

arslansem

arslansem

Üye
daum ne alaka bu konu ile.....
daum tsl'de başarı elde eder rekor kırar avrupa'da öyle kolay değil
üstelik bu sene avrupa'da 1 mağlubiyetimiz var üstelik grup sıralamasında 2 . sıradayız.3 puanla eğer gs ile kıyaslıyorsan gs 4 puanda bumu fıssss oluyor...siz kim neyle kandırıyor fenerbahçe'yi bu sene yenecezlemi yoksa kandırıyorlar üstüne üstlük gs'nin avrupa'da son 7-8 senedir birşey yaptığını göremedim gören varmı......
Son 7-8 yıl mı?:ehe şu son yıl olayını 10 yıla çıkarsak da 2000'i de içine katsak :ehe işinize geleni nasıl ne şekilde anlatıyosunuz ve örneklendiriyosunuz ya güldüm ölmekten:kop:

'Davut

'Davut

Üye
    Konu Sahibi
Son 7-8 yıl mı?:ehe şu son yıl olayını 10 yıla çıkarsak da 2000'i de içine katsak :ehe işinize geleni nasıl ne şekilde anlatıyosunuz ve örneklendiriyosunuz ya güldüm ölmekten:kop:
kimse 2000 yılında Gs'nin uefa aldığnı unutmadı. benim cevabımı ve kendi cevabını yeniden oku öyle bir cevap ver......

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
DiaBLoS™;1687304' Alıntı:
Rijkaard ı çok seviyorum ya. Bazen akıl almaz işler yapmaya çalışşa da...Aman nazar değmesin..Bu şekilde devam...!
:oke::ehe

Cynical

Cynical

Üye
Ntvspor'da Ersin Düzen'in güzel bir yazisi var konuyla ilgili. Tavsiye ederim...

'Davut

'Davut

Üye
    Konu Sahibi
keşke sunsandın ne güzel okurduk

Cynical

Cynical

Üye
Gecikmeli de olsa linkini vereyim:

'Davut

'Davut

Üye
    Konu Sahibi
Baya bi sert konuşmuş ama doğruları söylemiş.....

Pegasus™

Pegasus™

Üye
bende rijkaard seviyorum ama su zamnalar pekde iyi bir takım ortaya koyamadı:oke:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt