Banu uyuyor mu acaba...?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

rapci_cariye

Üye
    Konu Sahibi
Banu uyuyor mu acaba...?
İngiltere’de okuyan iki Türk kızı yurttta aynı odada kalıyolarmış. Bi gece kızlardan biri arkadaşının evine ders çalışmak için gidecekmiş. Diğer kızla vedalaşıp çıkmış ama daha yurttan 100 metre falan uzaklaşmış ki ders kitaplarından birini unuttuğunu farketmiş. Odaya geri dönmüş tabiyatıyla.
Kapıyı açtığında ışıkların kapalı olduğunu görmüş. “Banu yattı heralde” diye düşünüp ayaklarının ucuna basa basa karanlıkta kitabını aramış. Bulamayınca da, “Şimdi kızcağızı rahatsız etmeyim, nasılsa arkadaşımda aynı kitaptan var. İdare ederiz artık” deyip çıkıp gitmiş.

Ertesi sabah sınavdan sonra odasına döndüğünde bi de ne görsün! Oda baştan aşağı kan içinde! Arkadaşının vücudu da parçalar halinde oraya buraya dağıtılmış. Duvarda da (muhtemelen kızın kanıyla yazılmış) bi yazı varmış:
“Aren’t you glad, you didn’t turn on the lights?”
(Işıkları açmadığın için memnun musun?)

:help:

hurricane79

Üye
sagol bee.iki hikayenle sabah sabah içim açıldı.kendime geldim.. :)

..::Riddick::..

..::Riddick::..

Üye
cik cik gerçek miki yav bu ? :wacko: :(

mAd_girL

mAd_girL

Üye
:wacko: :wacko:

rapci_cariye

Üye
    Konu Sahibi
:rolleyes: 8) ;)

climax

Üye
bu bi filmden alınma........ :P

rapci_cariye

Üye
    Konu Sahibi
bilmom amma pek filmden alınma gipbi diil.!

iOS Developer

iOS Developer

Üye
olsa olsa film olur bu ya....

Gokhan43

Gokhan43

Üye
Film. :ehe:

mavizeybek

mavizeybek

Üye
walla bişi anladıysam ne istiyorsanız ondan oliiiiim :wacko:

darkwolf

darkwolf

Üye
ben buna benzer bı film izlemistim
Ayni odada kalan 2 genc kiz war. Bir aksam kotu karakteri oynayan kiz erkek arkadasiyla sevisirken diger kiz iceri girip lambayi aciyor. Sevisen kiz buna bagiriyor falan daha sonra kiz isigi kapatıp yatiyor. Ertesi aksam kotu kız odada yanlizken katil geliyor ve bunlar bogusmaya basliyorlar. Bu sirada iyi kiz iceri geliyor ve arkadasinin yine birisiyle sevistigini dusunup isigi acmiyor. Ertesi gun uyandiginda arkadasinin oldurulmus oldugunu ve duvarda kanla yazilmis "isigi acmadigin icin memnun musun?" yazisini goruyor.
Yanlis hatırlamiyorsam "star" da cikmisti ve adi "sehir efsaneleri" ydi

Caine

Caine

Üye
hem şehir efsaneleri adlı kısa kısa korku filminde bu sahne vardı hemde çığlık 2 de vardı sanırsam. kız yurtta bişeyini unutup geliyor ama lambvlar sönük ve yatakta 2 kişi kıvranıyor. oda kesin erkek arkadaşıyladır diyip cıkıp gidiyor. sabah geldiğindede kız paramparça olmuş halde... akşam yataktaki kişi kemikli kostümü giyen katildir. emeğin için sağol kardeş cidden eskileri anımsattı bu yazı ;;)

climax

Üye
Originally posted by darkwolf@Sep 3 2005, 09:44 PM
Ayni odada kalan 2 genc kiz war. Bir aksam kotu karakteri oynayan kiz erkek arkadasiyla sevisirken diger kiz iceri girip lambayi aciyor. Sevisen kiz buna bagiriyor falan daha sonra kiz isigi kapatıp yatiyor. Ertesi aksam kotu kız odada yanlizken katil geliyor ve bunlar bogusmaya basliyorlar. Bu sirada iyi kiz iceri geliyor ve arkadasinin yine birisiyle sevistigini dusunup isigi acmiyor. Ertesi gun uyandiginda arkadasinin oldurulmus oldugunu ve duvarda kanla yazilmis "isigi acmadigin icin memnun musun?" yazisini goruyor.
[post=153691]Quoted post[/post]​
ewwet!filmin adı şehir efsaneleriydi!!

_CHiLeKesH_

_CHiLeKesH_

Üye
olabilir...ama gusel film sahnesi olur..

Kin_ittifak

Kin_ittifak

Üye
Originally posted by climax+Sep 3 2005, 05:12 PM--><div class='quotetop'>QUOTE(climax &#064; Sep 3 2005, 05:12 PM)</div><div class='quotemain'>bu bi filmden alınma........ :P
[post=153320]Quoted post[/post]​
[/b]

Originally posted by rapci_cariye@Sep 3 2005, 07:29 PM
bilmom amma pek filmden alınma gipbi diil.&#33;
[post=153561]Quoted post[/post]​

<!--QuoteBegin-darkwolf
@Sep 3 2005, 09:44 PM
[post=153691]Quoted post[/post]​
[/quote]

evet arkadaslar..filimden alınma

cıglık 2 veya 3 ikisinden biridi galiba...

SANCAR

SANCAR

Üye
çığlık 2
kesinlikle ;;)
ezberimdedir o film
yanlız kızlar türk değildi :lol2:

rapci_cariye

Üye
    Konu Sahibi
oooo wala bişi yasdık film demıen 1 kişi yok azizim..&#33;
her nese herkesın fikirlerine saygı duyarım&#33;
yorumlarınız çün teşegkür eterim..&#33; :)

iOS Developer

iOS Developer

Üye
biz teşekkür ederiz...

rapci_cariye

Üye
    Konu Sahibi
ok saol garteşim&#33;

iOS Developer

iOS Developer

Üye
ya cariye senın açtığın topicler neden sarkıyor boyle???
tamam vazgeçtim sen şimdi cevap vereceksin ve konu gene sarkacak... :oke: ;;)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt