Banka Kartı Hakkında Birkaç Soru.

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
TurboCall

TurboCall

Üye
    Konu Sahibi
Banka Kartı Hakkında Birkaç Soru.
Yakın zamanda kuveyttürkten banka kartı almayı düşünüyorum, yani yıllık herhangi bir ücret kesintisi olmadığı için sadece karşı taraf para yollucak okadar kartı aynı gün verirlermi birde iban no banka kartlarında oluyormu ? ben oluyor diye biliyorum ama sorayım dedim..

• Beğen
Tepkiler: Dede

messevim

messevim

Üye
Yakın zamanda kuveyttürkten banka kartı almayı düşünüyorum, yani yıllık herhangi bir ücret kesintisi olmadığı için sadece karşı taraf para yollucak okadar kartı aynı gün verirlermi birde iban no banka kartlarında oluyormu ? ben oluyor diye biliyorum ama sorayım dedim..
Hesabın aynı gün açılır ama banka kartın aynı gün eline geçmez. Çünkü banka kartının üzerine isim vs yazılacağı için..

İban no yu ise bildiğim kadarıyla sana teslim edilecek olan kartın üzerinde yazmaz. Onu ayrıyeten istemen lazım, Ziraat bankasında durum böyle, diğer bankalarda nasıl bilemiyorum.

• Beğen
Tepkiler: Dede
KayraBey

KayraBey

Üye
Kartı aldıktan sonra atm aracılığıyla iban no'yu öğrenebilirsiniz.

brk-rtrk

Üye
İş Bankası'nda hesap cüzdanında yazıyodu. Açılırken direk öğrenebiliyodun yani.

TurboCall

TurboCall

Üye
    Konu Sahibi
Kartı aldıktan sonra atm aracılığıyla iban no'yu öğrenebilirsiniz.

Anladımsa benim bildiğim kartı atmye takınca iban noyu hangi bolumden oğrencez galba makbuz alınınca yazıyor ??

MaxiCep Windows Phone uygulamasıyla gönderildi.

TurboCall

TurboCall

Üye
    Konu Sahibi
Meğersem benim vakıfbank banka kartım varmışda haberim yokmuş, arkadaş söyledi senin vardı ya diye ::))

OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
Şubeye gidip hesap açma işlemi gerçekleştiğinde sana verdikleri hesap cüzdanı üzerinde iban numarası yazar. Kart ise bir iki hafta sonra adresine gönderilir ya da şubeden teslim edilir. Eğer var olan bir hesap numarası için iban öğrenmek istersen, ilgili bankanın internet şubesine giriş yaparak iban hesaplama panelini kullanabilirsin.
Örneğin;

TurboCall

TurboCall

Üye
    Konu Sahibi
Şubeye gidip hesap açma işlemi gerçekleştiğinde sana verdikleri hesap cüzdanı üzerinde iban numarası yazar. Kart ise bir iki hafta sonra adresine gönderilir ya da şubeden teslim edilir. Eğer var olan bir hesap numarası için iban öğrenmek istersen, ilgili bankanın internet şubesine giriş yaparak iban hesaplama panelini kullanabilirsin.
Örneğin;

Aynen ben kartım olduğunu bile unutmuşum geçen yıl almıştım banka hesabı iban noyuda bi kaç saat once oğrendim teşekkürler yinede..

OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
Öyleyse konuyu kapatıyorum. :locked2:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt