Bandırmada Finalistler Belli Oldu

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
    Konu Sahibi
Bu yıl 5.’si gerçekleştirilen geleneksel Banvit&TÜBAD turnuvası yarın sona ererken final maçında ise Banvit ile Efes Pilsen karşı karşıya gelecek.
Yer aldığı A Grubunu lider tamamlayan Efes Pilsen ile B Grubunun lideri Banvit, yarın saat 15:00’da şampiyonluk mücadelesi verecek. A Grubunun ikincisi Union Olimpija ile B Grubunun üçüncüsü Beşiktaş Cola Turka ise üçüncülük mücadelesi verecek. Bu mücadele saat 13:00’te başlayacak.
Turnuvada beşincilik maçında ise A Grubunun üçüncüsü Galatasaray Cafe Crown ile dördüncüsü Kızıl Yıldız karşılaşacak. Bu karşılaşmada saat 10:45’te başlayacak.
Banvit&TÜBAD turnuvasında son günün programı ise şu şekilde;
10:45 Galatasaray Cafe Crown – Kızıl Yıldız
13:00 Union Olimpija – Beşiktaş Cola Turka
15:00 Banvit – Efes Pilsen
 
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt