bana yardım edinnnnn

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
NeedLeFLuff

NeedLeFLuff

Üye
    Konu Sahibi
bana yardım edinnnnn
arkadaşlar bu sabah bilgisayarı bi açtım mouse çalışmıyo kabloyu çıkardım taktım hala bi değişiklik yok sonra komşunun usb mouse ını aldım onla idare ediyom acaba sorunu nasıl halledebilirim ???

harun

Üye
çok basit yeni bi maus alacaksın

NeedLeFLuff

NeedLeFLuff

Üye
    Konu Sahibi
:vur:
Originally posted by harun@Sep 9 2005, 11:17 AM
çok basit yeni bi maus alacaksın
[post=160162]Quoted post[/post]​

ne şimdi bu şaka falan mı ben yardım istiyom sen ne yazıyon bilgin varsa paylaş eğer bilmiyosanda böle şeyler yzamaaaa :off: :off: :nono: :nono:

digital mert

Üye
mause n optik mi yoksa normalmii?

NeedLeFLuff

NeedLeFLuff

Üye
    Konu Sahibi
Originally posted by digital mert@Sep 9 2005, 11:29 AM
mause n optik mi yoksa normalmii?
[post=160177]Quoted post[/post]​
bu arada mouse optik

digital mert

Üye
dostum mausu pc ye taktığında altındaki ışık yanıyomu banada daha önce olmuştu lazeri yanmıştı eğer yanmıyosa kesinlikle masunda bi sorun var yada pc nde ki mause girişinde içini aç bi bak istersen mause nin usb olmaması çok kötü banada aynısı oldu :9 ama usb yi takınca çalışıyo tıkır tıkır

ufukakkasoglu

ufukakkasoglu

Üye
belki,kabloda bi kopukluk filan vardır,veya optik bozulmuş olamaz mı? ve bunun gibi birsürü şey... ben işletim sisteminde driver ile ilgili bir sorun olacağını pek zannetmiyorum,ama sen yine de "aygıt yöneticisi" nden bi bak istersen...

NeedLeFLuff

NeedLeFLuff

Üye
    Konu Sahibi
ışık yanıyo oynatınca gürleşiyo bırakınca zayıflıyo falan hrşey normalde ekranda oynamıyo

Caine

Caine

Üye
şimdiye kadar hiç optik mause kullanmadım hep sorun veriyorlar... senin mausede sorun vardır eger pcde sanıyorsan genede aygıt yöneticisinden, denetim masasından bir ayarlarını kontrol et. onlar olmuyorsa sen ucuz bir mause al kullan ve canavar gibiler ;;) ama kalite dersen sen bilirsin. kolay gelsin

tsubasa

tsubasa

Üye
sistem ne XP mi? eğer öyleyse sorun driverdan değildir,büyük ihtimalle mausun içindeki kartta çatlama kopukluk vb. bişeyler olmuştur,yani yeni maus yolu gözüküyor sana

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt