Bana güvenin!

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
YsF_90

YsF_90

Üye
    Konu Sahibi
Bana güvenin!
"Aurelio, Fenerbahçe'ye ve Türk futboluna çok şey kattı Ayrılması kayıp ama ben de onun kadar başarılı olurum".

'BEN BİR DEĞERİM'
Fenerbahçe'de Mehmet Aurelio'nun Real Betis'e transferinden sonra bütün dikkatleri üzerine toplayan Selçuk Şahin, onun kadar başarılı olacağını söyledi. Aurelio'nun, Fenerbahçe'de oynadığı dönemde alkışlandığını vurgulayan Selçuk, "Ama ben Türk futbolunda değer olduğumu düşünüyorum. Çalıştığım
sürece formamı her zaman giyerim. Futbolda herkesin yeri dolar. Bu açından kimsenin bir şüphesi olmasın" dedi.

'HOCAMIZ SÜPER'
Luis Aragones'in, kariyeri açısından çok önemli bir teknik adam olduğunu vurgulayan deneyimli futbolcu, sözlerini şöyle tamamladı: "Aragones'in kariyeri ortada. Engin deneyimlerini bizlere aktarıyor. Bana değer vermesi, beni gururlandırıyor. Yeni bir oyuncu transfer edilirse durumum ne olur bilemem. Her zaman iyi bir profesyonel olmak amacındayım. Profesyonelliğin gereği neyse onu yapmaya hazırım."

schumici

schumici

Üye
selçuk hırlı bi oyuncu kendine özgüveni de var ama yinede teknik konusunda sıkıntılı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...