bana görünmede ( fıkra)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
endometozon

endometozon

Üye
    Konu Sahibi
Nasrettin hoca'nın karısı ölmüştü.Görücü usulüyle Hoca'yı evendirirler.Hoca yeni karısını gerdek gecesi görebildi.Kadın çok çirkindi.Hoca erkenden giyinip dışarı çıkarken kadın:Hoca Efendi Akrabalarınınzdan kime görüneyim kime görünmeyeyim ,diye sorar.Hoca da:Bana görünme de kime görünürsen görün...der. :kop:
 
  • Beğen
Tepkiler: Reşwan, TEKSİNSEN, kemal21 ve 1 kişi daha

Burak

Üye
:kop2:
 
endometozon

endometozon

Üye
    Konu Sahibi
:ehe
 
TEKSİNSEN

TEKSİNSEN

Üye
Baya cırkın olmalı
 
Ö_M_E_R

Ö_M_E_R

Üye
:d::d::d:
 
TuRkiShCowboy

TuRkiShCowboy

Emekli Yönetici
Fıkra yazmasa Gençliğe Hitabe sanacaktım :hmmm


:D
 
Reşwan

Reşwan

Emekli Yönetici
:kop: güzelmiş teşekkürler
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt