Bana çok öküzsün diyor

Sponsorlu Bağlantılar

Muhammet DEDE

Muhammet DEDE

Üye
    Konu Sahibi
Bana çok öküzsün diyor
Yaklaşık birkaç aylık bir ilişkim var öncesinde 1 2 yıllık arkadaşlığım olan birisiydi herneyse son zamanlarda çok soğuk bana karşı en son dün gece biraz konuştuk ve kendimden soğuttuğumu hiç ilgi göstermediğimi mutlu edemediğimi kankasi gibi davrandığımı söyledi.
değişmem gerektiğini böyle giderse ilerisinin olmayacağını söyledi. Henüz sevgili değilken ki heyecanı yokmuş çok monoton muş sadece ne yapıyorsun ne ediyorsun nasılsın başka bir şey göremiyormuş benden. Mesela yarın buluşacağız çiçek götürmeyi düşünüyorum.nasıl bir çiçek olmalı bide milletin içinde kız gelene kadar nasıl çiçekle dolaşçam.. İlgiden kastı canım cicim değilmiş iyide ne yani mesajlaşıyoruz gün içinde sık aralıklarla olmasada ne yapabilirim yani ben bu kadar odun olduğunu bilsem kabul etmezdim dedi. Hayır seviyorum da sevmesem neyse ama ben romantizm den anlamamki çocukta değiliz 22 yaşında insanlarız

• Beğen
Tepkiler: Nextman

Gulu Gulu

Gulu Gulu

Kapalı Hesap
ben olsam ayrılırdım ama sen bilirsin.

VKUCUKSAHİN

VKUCUKSAHİN

Üye
Bende çok odunmuşum :ehe Katlanması güzel. Romantizmin yaşla alakası yok ki. Biraz daha yakın davran ona. Sıkmadan bunaltmadan ama. Sevdiğini hissettir yani.

Muhammet DEDE

Muhammet DEDE

Üye
    Konu Sahibi
Hapını içtinmi diyorum mesela kahvaltını yaptınmı diyorum ben çocukmuyum diyor bu sefer. Birazdan buluşcaz mesela dolmuş saatini unutmadın değil mi dedim ben gerizekalımıyım diyor

KayraBey

KayraBey

Üye
Sana odunsun dediyse direk uzaklaş. Hiç düşünme bile. Sana hakaret edebiliyorsa emdiğin sütü burnundan getirir.

• Beğen
Tepkiler: ByKatre
Zaxy

Zaxy

Üye
Zor abi bu kızlar tam olarak ne istiyor valla anlamıyorum ilgi göstermeyince ilgisiz ilgi gösterince ben gerizekalı mıyım demesi çok koyuyor insana Allah sabır versin

bunu da buraya bırakayım

avast

avast

Üye
Hocam ayrılmayı kafaya koymuş gibi ama zaten kız gelene kadar çivekle utanırım nasıl beklerim diyosan sende ilişkiye uygun biri değilsin seviyosan onun çantasıylada gezeceksin çiçeklede gezeceksin yani basit şeyler bunlar önerim kasımpatı içinede bir beyaz birbkırmızı gül papatya olmaz bu mevsimde zaten

erdemrmzn

erdemrmzn

Üye
Bahaneler üretmeye başlamis umarım ayrılmazsınız çünkü sen seviyormuşun, Allah yardımcın olsun abi

zombaka

zombaka

Üye
Zor abi bu kızlar tam olarak ne istiyor valla anlamıyorum ilgi göstermeyince ilgisiz ilgi gösterince ben gerizekalı mıyım demesi çok koyuyor insana Allah sabır versin

bunu da buraya bırakayım
çok cabuk ban yemiş arkadaş

• Beğen
Tepkiler: Alo_Azrail

Üst Alt