Bambu Tişörtlerde Ekstra %15 İndirim

Sponsorlu Bağlantılar

webmaster000000

Üye
    Konu Sahibi
Bambu Tişörtlerde Ekstra %15 İndirim

VO5 markası Türkiye'deki tek markasıdır.Online mağazamızın açılışı şerefine tüm ürünlerimize ekstra %15 indirim ekledik.Her üyelik indirim kodundan yalnızca bir kez faydalanabilmektedir.

İndirim Kodu: 20DNZ06
Web Sitemiz:

Bambu hakkında detaylı bilgi:

Bambu Kumaş Özellikler:
- %70 Bambu %30 Organik Pamuk
- Çok hafiftir ve serinlik hissi verir
- İpek Yumuşaklığında
- Güneşin UV Işınlarından Korur
- Yazın ter ve nemi anında emer
- Antibakteriyeldir

• Beğen
Tepkiler: MINYON

Mustafa Dümen

Mustafa Dümen

Üye
İnceliyorum teşekkürler.

• Beğen
Tepkiler: webmaster000000
Dr.Watson

Dr.Watson

Üye

VO5 markası Türkiye'deki tek markasıdır.Online mağazamızın açılışı şerefine tüm ürünlerimize ekstra %15 indirim ekledik.Her üyelik indirim kodundan yalnızca bir kez faydalanabilmektedir.

İndirim Kodu: 20DNZ06
Web Sitemiz:

Bambu hakkında detaylı bilgi:

Bambu Kumaş Özellikler:
- %70 Bambu %30 Organik Pamuk
- Çok hafiftir ve serinlik hissi verir
- İpek Yumuşaklığında
- Güneşin UV Işınlarından Korur
- Yazın ter ve nemi anında emer
- Antibakteriyeldir

Kapida ödeme secenegi var mi birde 0 yaka

Alıntı yaparsanız hızlı ulaşabilirim 5.7.2

Anıl Umut

Emekli Yönetici
Tişörtlerin yakaları ve tasarımları fena değil ben beğendim(V yakalar biraz daha dar olabilirdi).Fakat boyu uzun duruyor ve biçimsizleştiriyor.Manken kaynaklı da olabilir,ilgili sitede mankenin beden ölçüleri de yazılmalıydı sağlıklı bir satın alma için.

webmaster000000

Üye
    Konu Sahibi
Kapida ödeme secenegi var mi birde 0 yaka

Alıntı yaparsanız hızlı ulaşabilirim 5.7.2
Sitemizde
0 yaka
V yaka
Geniş Yaka
Kesik yaka olmak üzere 4 farklı seçenek mevcuttur.V yaka da bulduğunuz bir tasarımı sipariş ekranında 0 yaka olarak isteyebilirsiniz.Üretici firma olduğumuz için isteğinize göre deseni farklı yakalı tişörtlerde satın alabilirsiniz.Bunun için sipariş ekranındaki not bölümüne yazmanız yeterli olucaktır

Ödeme olarak Kredi kartı ile ödeme seçeneğimiz mevcut
Tişörtlerin yakaları ve tasarımları fena değil ben beğendim(V yakalar biraz daha dar olabilirdi).Fakat boyu uzun duruyor ve biçimsizleştiriyor.Manken kaynaklı da olabilir,ilgili sitede mankenin beden ölçüleri de yazılmalıydı sağlıklı bir satın alma için.

Merhabalar.Manken üzerindeki tişörtler biraz daha uzun gözüküyor.Tam ölçüler ürünün açıklama kısmında beden tablosu şeklinde belirtilmiştir.Ordaki detaylara göre ürün bakabilirsiniz.

Beğendiğiniz tasarımın sıfır yakası veya v yakası yoksa sipariş ekranında istediğiniz yakayı not olarak bildirirseniz ona göre ürün gönderebiliriz

Üst Alt