Ball Tower Apk İndir Kilitsiz Mod 1.1

lazye

lazye

Üye
    Konu Sahibi
Resimler:
Ball Tower
oyunuyla serbest düşüşte olan bir topu hafif dokunuşlarımızla yönetiyor ve aşağı düşmesine izin vermeden blokların üzerinde sürekli ilerlemesini sağlıyoruz. Ayrıca bölümlere göre seçeceğimiz top da oyunun gidişatını etkileyen faktörlerden. Oyun içi tüm bölümleri açık kilitsiz mod apk olarak sitemizden indirebilirsiniz. Oyunu Türkçe yapmak için seçenekler kısmından dili değiştirmeniz yeterli.
  • Sürüm: v1.1
  • Boyut: 38 MB
  • Gereken Android Sürümü: 4.0.3 ve üzeri
Kurulum:
  1. “Ball Tower v1.1 Mod Oyunindir.club.apk” uygulamasını cihazınıza indirerek kurulumu yapın.
  2. Ardından oyuna giriş yapabilirsiniz.

 
Yönetici tarafından düzenlendi:
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt