BAKMADAN GEÇME HER TÜRLÜ İŞİNİZİ HALLEDEBİLECEĞİNİZ KASA

Sponsorlu Bağlantılar

Emrah_-06

Emrah_-06

Üye
    Konu Sahibi
BAKMADAN GEÇME HER TÜRLÜ İŞİNİZİ HALLEDEBİLECEĞİNİZ KASA
Öncelikle kasa zamanında alındığında toplama değildi, mağazadan alınmıştır. Daha sonra yetersiz gelmeye başladıkça bi kaç parçasında değişiklik yapılmıştır, ekstradan ram eklenmiştir, işlemci celerondan pentiuma çevrilmiştir, ekran kartı takılmıştır. Özellikleri resimlerde mevcut uzun uzun anlatmaya gerek yok ben senelerdir sorunsuzca kullandım, her istediğim oyunu oynayamadım ama işlerimide gördü. İki ay önce işlemci fanı ve Power supply( güç kaynağı ) sıfırdan takıldı. Güç kaynağının v.s içinide iki gün önce temizledim. Aldığımızda sistem olarak orijinal windows vista starter yüklüydü ben hoşuma gitmediği için windows vista ultimate yükledim. Alan arkadaş istediği sistemi yükleyebilir, isteyene yanında verilen orijinal lisanslı seri numaralı windows vista starter format dvd sinide veririm. İkinci dvd okuyucuyu kendım taktım çalıştıramadım tekrar söktüm şuan takılı olduğu yer boş kalmasın diye sadece kapağı duruyo bi işlevi yok ama birincisi orijinal olan sorunsuz çalışmakta. Boş kasaya bu fiyatı istiyolar.

FİYAT: 350 TL

Üst Alt