bakışmaktan ileri gitmiyor

Sponsorlu Bağlantılar

Gulu Gulu

Gulu Gulu

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
bakışmaktan ileri gitmiyor
mesela bir kızla bakışıyorum. bakışıyorum yani.. daha da ileri gitmiyor. o bakıyor ben bakıyorum bu kadar. sosyal medya hesaplarını bulamam. arkadaşlarına sorayım desem arkadaşı kim? sonuçta ilk defa gördüğüm kız. bazen yolda yürürken de bakıyorlar yanlış anlamasınlar diye pek bakmamaya çalışıyorum ama onların baktığını farkediyorum, bu sefer de şansımı kaybetmiş gibi hissediyorum. ne yapmalıyım sizce?

• Beğen
Tepkiler: Symbianist ve Baydırman

Baydırman

Baydırman

Moderator
mesela bir kızla bakışıyorum. bakışıyorum yani.. daha da ileri gitmiyor. o bakıyor ben bakıyorum bu kadar. sosyal medya hesaplarını bulamam. arkadaşlarına sorayım desem arkadaşı kim? sonuçta ilk defa gördüğüm kız. bazen yolda yürürken de bakıyorlar yanlış anlamasınlar diye pek bakmamaya çalışıyorum ama onların baktığını farkediyorum, bu sefer de şansımı kaybetmiş gibi hissediyorum. ne yapmalıyım sizce?
Git konuş :sos

• Beğen
Tepkiler: rear2011 ve Gulu Gulu
Gulu Gulu

Gulu Gulu

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
hocam kız otobüsteydi o baktı ben baktım sonra otobüs gitti :D el sallasam mı diye düşünüyorum bazen, ya da gülümsesem mi diye ama dümdüz bakıyorlar. ya karşılık alamazsam diye de korkuyorum.

• Beğen
Tepkiler: Baydırman
Baydırman

Baydırman

Moderator
hocam kız otobüsteydi o baktı ben baktım sonra otobüs gitti :D el sallasam mı diye düşünüyorum bazen, ya da gülümsesem mi diye ama dümdüz bakıyorlar. ya karşılık alamazsam diye de korkuyorum.
El sallama gülümseme falan sakat işler bence. Konuşmayı dene olmazsa salla. :halay2:

• Beğen
Tepkiler: Gulu Gulu
Baydırman

Baydırman

Moderator
  • Beğen
Tepkiler: Gulu Gulu
MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Saat sor falan nerede okuduğunu sor .

• Beğen
Tepkiler: Baydırman ve Gulu Gulu
MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Ya uzak dur diyecek ya pas verecek .

• Beğen
Tepkiler: Baydırman ve Gulu Gulu
Baydırman

Baydırman

Moderator
Ronaldo gibi direk numara isteme :kro2:

Gulu Gulu

Gulu Gulu

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
  • Beğen
Baydırman

Baydırman

Moderator
aşşağılamak için koymadım zaten. doğru olan bu bence tipe bakmamış mesela :ehe
Aşağılamak için koydun demedim zaten :yavrum:
Sadece moralim bozuldu :lac:
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

rear2011

rear2011

Üye
Birden fazla baktıysan yanma tehliken var demektir, tek hakkın var, o da tanıma niyeti ile bakarsın tek bakışta beğenirsen büyüklerini gönderip söz tatlısı yersin, hadi şimdiden hayırlı olsun.

• Beğen
Tepkiler: Nuru TaşDemir, MAERKEK, Baydırman ve 1 kişi daha
Gulu Gulu

Gulu Gulu

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Birden fazla baktıysan yanma tehliken var demektir, tek hakkın var, o da tanıma niyeti ile bakarsın tek bakışta beğenirsen büyüklerini gönderip söz tatlısı yersin, hadi şimdiden hayırlı olsun.
Teşekkür ederim. genelde aralıklı bakışmalar oluyor.

• Beğen
Baydırman

Baydırman

Moderator
Hayırlı olsun la @Gulu Gulu :halay2:

• Beğen
Tepkiler: rear2011
Nuru TaşDemir

Nuru TaşDemir

Üye
Niyetin gönül eğlendirmekse bulaşma derim. Niyetin ciddi ise ailenin rızası ile @rear2011 dediği gibi söz tatlısı yersiniz hayırlısıyla :)

• Beğen

Üst Alt